Foobar2000, sposób na wskakiwanie okna na 1 plan podczas gry

Witam bardzo serdecznie. Wiecie na pewno o tym, że Steam oraz Origin potrafią pokazać się podczas gry. Czyli jak naciśniesz przypisany sobie klawisz kiedy jesteś w grze, to okno oraz opcje programu wskoczą na ekran gry. I dzięki temu będziesz mógł mieć dostęp do Steam lub Origin bez minimalizowania gry. Stworzyłem króciutki filmik o co dokładnie mi chodzi. Widać na nim jak uaktywniam Origin podczas gry w Fifę 13.

http://youtu.be/fDL0kdS5PCI

I chciałbym osiągnąć taki efekt na programie do słuchania muzyki. Ja używam Foobar 2000. Czy jest może jakiś sposób, aby okno foobara wskakiwało na okno gry poprzez naciśnięcie zdefiniowanego klawisza? Wiem, że na klawiaturze mam przyciski do przełączania muzyki, jednakże czasami chcę sobie włączyć piosenkę, która jest trochę w oddali od tej którą słuchałem w danym momencie. I zamiast minimalizować grę, to szybciutko od razu w grze mógłbym zmienić piosenkę w Foobarze 2000.

Na marginesie: zamieściłem ten temat w dziale Poszukiwanie oprogramowania zamiast problemy z oprogramowaniem. Dlatego, gdyż nie jest to dla mnie jakiś problem i ja szukam sposobu, który da taki efekt jak opisałem :stuck_out_tongue: