Foobar2000 VS Winamp

WinAmp :]

W foobar2k cholernie denerwował mnie brak paska do zmiany głosności. Być moze teraz, w nowszych wersjach jest to juz dodane, acz sam fakt, że takiej podstawy nie było jest dla mnie dziwne.

A co do czystosci dzwieku, mam głosniki w systemi 2:1 (jesli mozna nazwac to systemem :p) i nie widzie w ogole róznicy, a melomanem jestem :]

Przecież jest prawy klik Toolbar i “Volume” mozna też klawiszami + i - mozna sobie zrobić żeby wyswietlało pasek woluma na ekranie :stuck_out_tongue:

schowek01uo4.th.jpg

Widze,że Foobar2000 cieszy się,popularnośćią.

Ja też Foobara200 używam i jestem zadowolony :wink:

Oczywiście, że foo. Jego pełna konfigurowalność daje wielką przewagę nad winampem.

A jak człowiek sie nudzi, zawsze można trochę pogrzebać w konfiguracji, a nuż wyjdzie jakaś perełka :).

Pewnie ze warto, amorok, to za duży kombajn i często łapie zadyszkę, natomiast Exaile, jest lekki i bardzo dobrze radzi sobie na długą metę. Polecam…

już od roku na foobarze :slight_smile: Lepszy dźwięk, ale słyszalny tylko na słuchawkach (przynajmniej u mnie :wink:

5mb to dużo? :stuck_out_tongue: Ja na 1gb nie odczuwam… :wink: Osobiście nie mam faworyta, aczkolwiek jestem bardziej do WinAmp’a przyzwyczajony. Foobar może odstraszyć, że nie ma wszysktkiego wyłożonego na talerzu, jak to jest w Winampie. Różnicy w dźwięku nie słyszę :? Co do pamięci, to rzeczywiście - zajmuje na razie 2x mniej :slight_smile:

ŻADEN

Ja używam WMP 11 (jak widać w podpisie) Jest lekki (15 Mb a nie jak Winamp 25 choć foobar 5 zajmuje ale … Łatwo konfigurowalny ładnie wygląda i jest w ogóle fajny :smiley: