Football Manager 2006

W tym temacie dyskutujemy ogólnie o tej grze. Co o niej sądzicie? Można podawać najlepsze taktyki, talenty, sukcesy itp. Zapraszam do dyskusji.

Oj Torres tożto temat rzeka :stuck_out_tongue: można by gadać godzinami, najlepiej przy bezakloholowym :wink:

Ogólnie powiem, że taktyka 1-4-4-2 zależnie od sytuacji w różnych modyfikacjach. Talenty? Wypowiem się za pare sezonów, bo dopiero kończę pierwszy. Inna sprawa to jaką ligą kto gra! Ja osobiście preferuje tylko polską i niższe angielskie.

Ja jak narazie gram Legią w polskiej lidze.Troszke transferów się porobiło i po rundzie jesiennej jestem nadal w Pucharze Uefa i na 1 miejsu w lidze :smiley:

Ja ostatnio zaczalem grac Korona Kielce… Ciekawy budżet jak na polska lige (ok. 1.1 mln euro) Gram ustawieniem 4-1-2-1-2 i calkiem dobrze mi idzie :smiley: :smiley:

Mam do Was pytanie czy wy macie pełne spolszczenie gry czy tylko częściowe???

Jak masz błedy w orginale to sciąg patcha który rozwiązuje ten problem.

np. na http://www.gram.pl (dawna strona CDProjekt) na serwerze FTP jest ten patch,

Ja tez mialem z tym problem… ale jak sciagnalem patcha to dziala wszystko dobrze 8) Tylko zeby bylo ok to trzeba zaczac nowa kariere :frowning:

Może jakieś talenty panowie podacie?

Ja ze swojej strony mogę polecić “Gioda” świetny środkowy obrońca.

wg mnie dobry jest Fredy Adu… mlody, dobry zawodnik tylko ze troszke kosztuje i nie bardzo chce przejsc do jakiegos slabszego klubu :frowning: ale jak ktos gra np. Barcelona to nie widze zadnych przeszkod zeby go pozysakac

Siemka. Gram Ajaxem i mozecei mi doradzic jaka jest dobra taktyka na tez zespó i kogo mozna tam kupic…?? dzięki…

A jam mam problem. Jak włączam Fm to mi wyskakuje że “Wystąpił problem z aplikacją fm.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty”. Co mam zrobić???

Zgłosić problem sprzedawcy i poprosić o wymiane płyty 8)

Chciałem tak zrobić ale kazali mi sprawdzić na innym kompie, i niestety ale u mojego brata chodzi bez problemu:(

Jaki komp i system?

1,3ghz, geforce 2 mx 400, 256mb ram, fm niekiedy mi się włącza a niekiedy wyskakuje te okienko

Czy wie ktoś co zrobić, by kolory atrybutów piłkarzy kontrastowały ze sobą ? Standardowo zbyt się nie odróżniają. Pamiętam, że w FM 2005 atrybuty od 0-9 mialem biale, 10-16-żółte, 17-20-czerwone i dlatego w nowym FM chciałbym mieć cos podobnego, by na pierwszy rzut oka móc stwierdzić, czy gracz jest dobry czy też nie. proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Ściągnij sobie ten skin http://www.fcmc.pl/site/grafika_profil. … afika=1645

a ja mam pytanie do facepackow, czy ktos wie jak zainstalowac je dokladnie zeby chodzily na rozpoczętym sezonie bez koniecznosci rozpoczynania nowego sezonu?

Gram man U polecam cristiano ronaldo jest niewyobrazalny na lewej flance jak sie mu da pograc ponad 10 rajdow na mecz kupa asyst. Sprawdzcie sobie Diego Lugano ja go ściągnolem jako partnera dla Rio Ferdinanda w defensywie i gra bez zarzutów, jest wręcz bezblędny gram taktyka 4 4 2 boczni obroncy strzalka w gorę na lewej stronie Ronaldo dluga strzalka do góry jest niesamowicie aktywny masa asyst rajdów i akcji, generalnie klub gra rewelacyjnie . Ponadto o dziwo wyszly mi treningi stworzylem osobno dla obroncow pomocnikow defensywnych i ofensywnych i napastnikow i sa fenomenalne panowie trenuja że aż milo patrzec:)

pozdrawiam

Gram Realem Madryt. 1 miejsce w Lidze, Puchar Hiszapni win. Przegrałem w półfinale LM z Chelsea ;p

Talenty które doradzam:

van der Vaart

Sneijder

De Jong

Cassano

Messi

Jelen

Thomas Kahlenberg

Pozdro:)

Czy ktoś może rozwiązać mój problem (4 posty wyżej) byłbym wdzięczny.