Football Manager 2008 - Exception processing messege

Gra działa normalnie ale tylko kiedy jest w wersji podstawowej czyli 8.0.0 natomiast po zainstalowaniu której kolwiek z łatek przy uruchaminau pojawia się komuikat:

System Windows - brak dysku

Exception processing messege c0000013 parametrs 75b3bf79c 4 75b3bf79c 75b3bf79c

po czym po kilkukrotnym naciśnięci kontynuuj gra się uruchamia.

Wie ktoś o co może chodzić.

Dzięki za pomoc

gra orginalna?

Pewnie że tak. Jakby nie buła orginalna to bym się nie wygłupiał z takim postem.

a przeinstalowywałeś grę?zobacz może będzie póżniej ok!

Przeinstalowywałem 2 albo 3 razy. Bo najpierw zainstlowałem od razu łatkę 8.0.2, potem pomyślałem że może trzeba je instalować pokolej, ale też gó…

Error nie pokazuje się tylko na wersji gołej czyli 8.0.0

a sciagales ze strony oficjalnej? http://www.cmrev.com/fileplanet/plik/Fo … _fix_.html

Dokładnie ten plik z tej strony.

Przeinstalowałem jeszcze raz i teraz pojawia mi się nowy komunikat:

fm.exe - brak dysk

W stacji nie ma dysku. włóż dysk do stacji\Device\Harddisk1\DR3

I znowu po kilkukrotnym naciśnięciu kontynuuj gra się uruchamia.

a masz włożona płytę do napędu?pytam tak dla formalnosci!tylko jak przeinstalowałeś grę to usunełes pliki z rejestru i foldery po grze?

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 18:09 został dopisany post przez Dozamet1

do rejestru polecam http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.3.0.780

Płyta oczywiście w napędzie jest ( w końcu po kilu nacisnięciach kontynuuj gra sie odpala).

Foldery usunietę i rejestry nie wiem jak, ale mogę spróbować programem CCleaner.

Wyczyściłem rejestr CClenerem i ciągle ten sam błąd.

A może jest to spowodowane tym że przed formatem miałem 1 partycje a teraz mam 2 i zmieniła się literka DVD.

W dniu 17.07.2008 , o godzinie 19:42 został dopisany post przez szak

Udało mi się !!

Jednak było to spowodowane tym że zmieniła się literka DVD-ROMU. Pozmieniałem to tak jak było przed formatem i działa . :smiley:

szak , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam nadzieję, że teraz jest w porządku. A tak btw. to problem jest już rozwiązany. :smiley: