Football manager 2009

kupilem dzis gre footbal manager, po zainstalowaniu prosi zebym wpisal klucz,

kiedy go wpisuje podaje ze jest zly.

plyta jest oryginalna i raczej cos takiego nie powinno bylo wyskakiwac…

co mam robic?

wrócić do sklepu i powiedzieć co się stało,jeśli masz jakikolwiek dowód na zakup gry (paragon),grę Ci wymienią lub oddadzą pieniądze

mam paragon, ale czy napewno mi zwroca kase???

poprawny klucz to 90% wartosci gry :slight_smile: sprawdzą grę z kluczem i jeśli będzie błędny,zwrócą gre lub pieniądze

Może jednak coś źle ten kluczy wpisujesz? Zamiast 0 to O zwróć na to uwagę.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Od ręki na pewno kasy z powrotem nie dostaniesz, przecież nikt nie będzie gry w sklepie instalował i sprawdzał czy klucz poprawny. Na nówkę też Ci nie wymienią, bo mogłeś przecież keya spisać, powiedzieć że jest niepoprawny i chcesz nową grę. Tak czy siak, będziesz musiał poczekać. Póki co upewnij się, że wszystko wpisujesz poprawnie tak jak zasugerował kolega bMk. Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby klucz był nieprawidłowy.

Też gram w FM 2009 od piątku i wszystko jest ok. Myśle że źle klucz wpisujesz O lub 0 lub jedynka rzumska i I…pokombinuj, Albo zadzwoń do Heldesk-tel masz w instrukcji gry.

Poszukaj gdzieś na cmrev.com, tam był generator kluczy…

Witam więc tak mam problem z managerem 2009 ponieważ kolega nagrał mi go na płyte i wydaje się ok,lecz gdy wgrywam go z wyłączonym internetem dochodzi do 3 kroku i się wyłacza a gdy dam ze potwierdzenie z telefonem to ladnie idzie instaluje sie i jest ok. Pozniej jak chce juz wejsc w gre To wyskauje klucz i teraz nie wiem czy szukac klucza czy mi cos doradzicie z tym wyłaczeniem internetu.Prosze to bardzo wazne

Tak to jest, jak jest się PIRATEM