Football Manager 2012 is running dangerously low on memory

Please quit and free up some memory. Taki error wyskakuje mi, gdy chcę ustawić taktykę lub zacząć grać mecz. Próbowałem już sprawdzania spójności plików na Steamie, powiększania wirtualnej pamięci i nic mi to nie dało. Kłopoty zaczęły mi się dziać po przejściu w grudniu ub. roku z win xp na win 7.

Wymagania sprzętowe gry:

Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM (1 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7;

Natomiast parametry mego kompa to:

procek: AMD dwurdzeniowy 3,1 GHz, 2 GB RAM, grafa GeForce 9600 GT 512 MB, koło 300 GB wolnego miejsca na twardzielu z 500 GB możliwych.

Dodam jeszcze, że FM 2010 i FM 2011, które mają takie same wymagania sprzętowe śmigają mi na tym samym kompie z tym samy systemem operacyjnym bez najmniejszego problemu

Załaduj mniej lig, ustaw mniejszą bazę danych. W czasie gry wyłącz przezroczystość i inne bajery w W7. 2GB ramu to niewielka ilość pamięci dla FM na W7.

Zwiększ plik wymiany.

nawet jak na 1 lidze grałem to i tak nic nie dało, poza tym zawsze dobieram bazę danych (gram na średniej) i ilość lig żeby prędkość rozgrywki była na 2 gwiazdki na 5 możliwych. A wydajność kompa wg gry to 4,5 gwiazdki. PS gdzie są te pliki wymiany? Mam 7 krajów po 2 ligi z każdego państwa

http://x86.pl/plik-wymiany/

kurde nie pomaga, a możesz mi wytłumaczyć jakim cudem na tym samym kompie działa mi bez problemu FM 2011, który ma takie same wymagania?

Wywal zbędne aplikacje i usługi z msconfig, wyczyść temp ccleanerem. Zaktualizuj sterowniki płyty głównej i karty graficznej. Zostaw min 10GB wolnego miejsca na systemowej partycji. Plik wymiany ustaw na 4GB. Spróbuj z wyłączonym AV, w trakcie gry.

A dokup RAM-u by pomógł, bo 2 sloty mam na płycie głównej wolne? Bo obecnego kompa to mam 4 lata i chce nowego sobie złożyć za rok jak kasę z 18-ki będę miał.

Tak, przy 4GB gra działałaby optymalnie.