Fora - co polecacie

Moja koleżanka szuka nowego i fajnego forum, tematycznego lub ogólnego, chciałaby poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Po dłuższym czasie wspólnego szukania w googlach uznałyśmy, że to bez sensu. Myślę, że nie ma ich zbyt wiele a jeśli są to z biegiem czasu ich poziom spadł dość znacznie (wchodzisz na fajnie zapowiadające się forum i pierwsze co widzisz to 3 wątki pt. “To forum zeszło na psy”)

Pomyślałam sobie, że mogę zdać się na Waszą opinię. Czy znacie/korzystacie fora młodzieżowe/lub nie, najlepiej jakieś nowe, świeże o tematyce ogólnej bądź związanej z: grami na konsole/sztuką/literaturą fantastyczną. Ciekawa jestem każdej propozycji :slight_smile:

Bardzo proszę o zaniechanie postów typu “Google”, “Szukaj dalej”

http://forum.dobreprogramy.pl/

www.forumowisko.pl

http://www.kafeteria.pl/

Czasami sam czytam. Jest z czego się pośmiać.

www.insomnia.pl :smiley:

Wykorzystując selekcję negatywną tutaj lepiej nie wchodźcie:

http://sweetbrokacik.fora.pl/ :slight_smile:

Taaak… #-o

marcin’82 wytrzymałam 4 sekundy po czym mnie zemdliło. A tak w ogóle to 4letni suchar jest :stuck_out_tongue:

To sŁitaŚne fOrum MaRcinA JeST pRzeciEŻ sUPer.

Jak się rejestrować na jakimś forum to tylko związanym z zainteresowaniami modelarstwo, broń itp, bo na nich jest poziom, ogólne opanowały gimbusy lub gangsta podstawówka co pali zioła prowansalskie, na forach dla dziewczyn siedzą chyba tylko napaleni czterdziestolatkowie udający nastolatki.

Na forum insomnia jest rzeczywiście miło:). Sama z ciekawości tam zajrzałam i zobaczyłam, że można dużo poczytać o kulturalnych sprawach, jak książki, czy filmy, a takie tematy najbardziej lubię:).