Force ware 81.84 instalował już ktoś?

Siema

Widizałem że na nvidia.pl są nowe force ware 81.94.

Mam karte geforce fx 5200 i orginalne stery 45.23 - z płytki orginalnej.

Zastanawaiam się nad zainstalowaniu tych najnowszych bo jeszcze nie aktualizowałem sterów od 2 lat. Mam taki niedociągnięcia grafiki w gta sa , trochę mi zamula gra brothers in arms.

Mam pytanie czy ktoś instalował te stery i czy wszystko mu bezproblemowo choidz??

Mam jeszcze taką prośbę (moż lamerską) ale jak sie powinno prawdiłowo czyścić reszki steró w programie driver cleaner bo nie wiem czy dobrze usunąłem kumlowi stare stery przy update;cie sterów.

czekam z niecierpliwością na odp.

sterowniki Ci w niczym nie pomogą :rotfl:

zmień człowieku tego łupa na jakąś kartę grafiki z prawdziwego zdarzenia :smiley:

  1. Jak masz gadać takie puste teksty to lepiej wogóle się nie odzywaj

  2. czekam na kogoś kto się zna i ma pojęcie o tym o czym mówi

  3. pytam sie ludzi nromalnych

  4. gdybym miał kase to bym sobie kupił lepsza karte grafikli (ale nie mam kasy zeby kupowac najlepszy sprzet z pułek)

5.Gry mi chodzą szybko, ale w gta sa czasmi auta znikają, a w BiA momentami sie troche zacina

Moje pytanie to czy sterownikipolepszą jakość grafki, nie bedzie w gta bledow i polepsza wydajność w grach ???

Do San Andreas najlepsze najnowsze stery.A w innych grach nie czuje różnicy.Teraz mam najnowesze a karte taką jak ty.

Cześć, nie wiem czy to coś pomoże , sam też mam taką kartę wiem , że stery dodawane do karty posiadają opcję podkręcania , a keżde następne które instalowałem już nie. Powodzenia

chodzi ci o zmiane jasności i kolorów

jesli o to to chyba wszystkie force ware to maja

Chodzi mi o “podkręcanie karty” czyli zwiększenie czestotliwości pracy procesora graficznego i pamięci. Jeżeli masz stare stery to sprawdź , przed zmianą tych ustawień informują cię o tym , że robisz to na własną odpowiedzialność,

Nie wiem czy dobrym pomysłem jest do tej karty stosować najnowszy ster.

Puść ją na wersji 56.72.

Zawsze najpierw odinstalowuj stary ster.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Obowiązuje jak zawsze metoda prób i błędów.

Możliwe że wina leży po stronie gier za 1 zł.

DUCH: wiesz co ty mówisz ?

mat1as: Tak jak mówi JNJN albo na 56.72 albo jakieś nowe ze strony nVidii choć sam biegam na ZeroPointach na bazie oryginalnych 81.84 i jak dotąd 0 problemów

ok w takim razie wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc, chyba zdecyduje sie na najnowsze a jak coś nie będzie chodzić to zainstaluje 56.72.

Pozdrawiam Narqa

ja niedawno zainstalowalem u siebie nowy ster wersja 81.94 i narazie jest wszystko oki tylko jak przelączam obraz z kompa na telewizor to cos jest nie tak.Poniewaz obraz mam i na monitorze i w telewizji a ikony i tak pozostaja w monitorze a nie w tv co sprawia mi problem z odpaleniem filmiu.Wiec chyba wroce na stare sterowniki

duch222: Masz pewnie ustawione “Obraz koło obrazu” sprubój przesunąc coś za obraz ekranu monitora z prawej/lewej strony a powinno to się pojawić na TV :stuck_out_tongue: