Form1 laguje mi internet!

Witam 
Otóż mam taki problem jak już napisałem w tytule nieznany mi plik zaczął mi lagować internet ,mało o nim pisze praktycznie nic ,i nie wiem co robić ,z tego co już czytałem potrzeba programu OTL by go usunąć ,ale problem jest w tym że ja poprostu nie potrafie go obsługiwać(odrazu mówie jak ktoś mnie o logi z tego programu poprosi NIE POTRAFIE GO UŻYWAĆ). Proszę o szybką odpowiedź ,bo naprawde nie wiem co robić ,a naprawde mi przeszkadza to Form1.                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                                                                            PS. próbowałem obczaić ten program i przypdakowo odkrył em wszystkie ukryte pliki systemowe i nie mogę ich znowu ukryć wdzięczny byłbym jakby ktoś mi z tym pomógł.