Formanty ActivX ...? komunikat dot. ustawień zabezpieczeń

aberade

Proponuję odinstalować IE 7 poprzez usługę Przywracanie systemu do punktu utworzonego przed zainstalowaniem IE 7 - Start - Uruchom - Akcesoria - Narzędzia systemowe - Przywracanie systemu - i tam w kalendarzu , który się pojawi wybierz datę instalacji IE - kreator jest bardzo prosty - transparentny, nie ma możliwości wykonać złą opcję , a wszystkie zmiany są całkowicie odwracalne.

Po tym pobierz instalator IE 7 PL. z pewnego źródła i zainstaluj ponownie - problem językowy będzie z głowy…

Pozdrawiam

ściągam tę instalkę …

a powiecie mi co z tymi zmianami które wprowadziłam w opcjach internetowych?

zakładka zabezpieczenia / niestandardowe

po przywróceniu systemu wprowadzone przeze mnie zmiany także sie odwróciły

mam coś zmienić u opcjach internetowych po instalaci ie7? jeśli tak to co?

pozdrawiam :smiley:

Ustawienia będą takie , jakie miałaś na IE 6, jeżeli tam było dobrze, to nic nie zmieniaj, bo nie zamkniesz tematu… :slight_smile: Ewentualnie, w zależności od monitora, możesz zmienić sposób wyświetlania czcionki w opcji Zawsze używaj technologii Clear Type dla HTML * - ale to wtedy, gdy stwierdzisz, ze czcionka jest niewyraźna…

Pozdrawiam

ale właśnie nie jest dobrze … chodzi o to okienko które pojawia mi się podczas otwierania niektórych stron (m.in. ta strona i np gmail) - pisałam o tym wcześniej

pozdrawiam

aberade

Cały czas masz na myśli ten nieszczęsny Pasek ? - inne problemy, które wcześniej sygnalizowałaś zniknęły ? - język, Ulubione… ?

Pozdrawiam

ie7 z linka nie zainstalowałam (windows nie przeszedł próbu zgodności) - wróciłam do ustawień sprzed przywracania systemu

z językiem trudno ocenić jak jest ponieważ wróciły mi ustawienia (zmienione w opcjach internetowych z wyłącz na monituj) i “nieszczęsny pasek” 8) nie pojawia się

nadal nie mogę rozciągnąć paska narzędzi na pulpicie (brak pojawiania się strzałki góra-dół)

Tzn system oryginalny nie jest?

“możliwe że jestes ofiarą …” w moim przypadku chyba ofiara losu :stuck_out_tongue:

heh

co do języka: nadal pasek (jeśli sie pojawi) jest częściowo po angielsku, a częściowo po polsku, pomoc która się pojawia jest w języku angielskim - ale w sumie nie jest to problem … przyzwyczaję się

co do zmienionych przeze mnie ustawień w opcjach internetowych z wyłącz na monituj (tam gdzie była opcja monituj - tam gdzie było jedynie włącz/wyłącz nie zmieniłam na włącz) - czy to może pociągnąć za sobą jakieś negatywne skutki?

dzięki i pozdr dla wszystkich

No ale moje pytanie było proste, za to Twoja odpowiedź > wymijająca :mrgreen:

Chodzi o to, że powinnaś ściągnąć instalkę z pewnego źródła (str MS), bo inaczej może powodować problemy.

dotyczy ustanień związanych z ActiveX oczywiście

Imho kombinujesz i taka będzie moja odpowiedź.