Format 1440p nie dziala na YouTube . Wyłącza flash-a

odtwarzanie formaty 1080p włącza się bez problemu , jednak wyższa rozdzielczość 1440p już sie nie włącza. Wywala błąd flasha(zamyka go). Co można na to poradzić?

Dwa razy odrzuciłem Twój wątek, który napisałeś w “Sprawdzone porady”, proszę uważniej czytać opisy działów przed rozpoczęciem nowego tematu…

jaką masz kartę graficzną jaki monitor/TV nie wiem na czym ty to odtwarzasz i jak masz podłączona kartę z ekranem

Filmy odtwarzam na laptopie, kartę do obsługi firefoxa mam zaznaczana Nvidia 555M. Laptop Lenovo Y570

z tego co się orientuje to aby wyświetlić obraz w większej rozdzielczości ni 1080p należy podłączyć ekran z kartą graficzną w trybie Dual-link DVI czyli dwoma kablami DVI lub jednym HDMI

a po drugie ekran twojego monitora ma rozdzielczość 1366 x 768 pikseli czyli maksymalnie co na nim wyświetlisz to 720p

kurnia. Chcesz mi powiedzieć ze mimo iż 1080p się włącza nie ma różnicy w obrazie?? KUrnia wydaje mi się ze na 1080p jest lepiej… . Az sprawdzę to kablem HDMI bo mi się to w pale nie mieści :slight_smile: