Format C > błąd 10-053a-0000 > Błąd bootmgr > i

Witam,

Pewnie trzeba ustawić w BIOSie uruchamianie z pendrive. Teoretycznie w Toshibie F12 powinno uruchamiać Boot menu gdzie można wybrać CD lub USB.

Zresztą - jak nagrałeś tego Windowsa na USB? Jak masz obraz to możesz go nagrać za pomocą narzędzia Windows 7 USB/DVD Download Tool.

Recovery mogło przestać działać jeśli usunąłeś przez przypadek partycję z ukrytymi plikami (z tego co pamiętam to w niektórych Toshibach, partycja recovery była widoczna jako C: w tym ich narzędziu).

 

Oczywiście, że ustawiłem bootowanie z USB na 1 miejscu.

Robiłem to własnie przez program, który wymieniłeś.

No właśnie tego się boję, ale nie powinno być tak, że gdy recovery leży to nie uruchamia się Recovery Wizard? 

Szczerze teraz to już mi nie zależy na recovery chce uruchomić kompa i nie formatować drugiej partycji. 

 Akurat w tych Toshibach które naprawiałem to Recovery Wizard uruchamiał się niezależnie, tzn. albo gdzieś był na jeszcze osobnej partycji, albo pliki do odzyskiwania leżały sobie gdzieś w zupełnie innym miejscu (np. jeden plik na ostatniej partycji ).

Jak masz możliwość to spróbuj nagrać programem który podałem ( Windows 7 USB/DVD DT ) obraz iso na pendrive (zakładając, że na obrazie jest normalna instalka systemu, a nie tylko plik potrzebny do odzyskania systemu). Zobacz też, czy nie ruszy po uruchomieniu z boot menu (tak jak pisałem pewnie F12, ale może być zupełnie inny klawisz) - czasami tylko tak można zmusić urządzenia USB do uruchomienia.

pobrałem kopię 1:1 windowsa home premium i ją zrobiłem tym programem na usb. niestety to nic nie dało… :expressionless: ciągle ten błąd z \boot\bsd

 

zakładająć, że nan Windows na USB i ciągle te błędy to co mogę zrobić? ;\ jakoś format C odpalić?