Format dysku lub odzysk danych

witam

mam chyba nietypowy problem ponieważ na laptopie oryginalnie mam Win7 ale niestety przez głupotę napaliłem sie na Ubuntu Studio. Miałem problemy z zainstalowaniem Ubuntu(nie udało mi sie). Podczas instalacji Ubuntu sformatowałem dysk CAŁY razem z recovery. Teraz nie mam systemu. Pomocy! !!

Chciałbym sformatować dysk żeby nie było śladu po ubuntu i oddam go do serwisu. Czy instalacja win xp i format z jego poziomu da coś i czy będzie po tym ślad?

Najlepiej od nowa zainstalować Win 7.Wersja musi być identyczna z tą,która była zainstalowana przy zakupie zgodnie z naklejką licencyjną.

Na Win XP trzeba mieć osobną licencję.

Poza tym jeżeli preinstalowany był Win 7 to znaczy,że producent zobowiązuje się dostarczać sterowniki pod Win 7.

Po zainstalowaniu Win Xp mogą być problemy ze sterownikami.Producentowi nie opłaca się tracić kosztów na sterowniki do systemu zainstalowanego przez nielicznych użytkowników.

Myśle, że nie powinno być żadnego śladu. A lepiej jest zainstalować jest win 7, gdyż on sam wynajduje sterowniki w internecie,a z win xp to dużo zabawy jest… :-/

balti ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu . W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

dziękuje z odpowiedź,zaraz próbuje instalowac

Dodane 06.04.2012 (Pt) 23:40

zainstalowalem windowsa, wszystko chodzi super dzięki za pomoc