Format dysku

Właśnie sformatowałem dysk,chciałem nagrać od nowa,tzn. nie sformatowałem dysku nagrałem Windows XP na ten sam :? li się pokazał 2 system i mam do wyboru,mam teraz pytanie,jak usunąć oba systemy i zgrać a ‘‘czysto’’ na nowo system Win XP ? Żeby wszystko było normalnie bez 2 systemu,ma być tylko jeden,jak zrobić żeby wszystko usunąć i zainstalowac jeszcze raz nowy XP.

To uzyj Formatowania.

I skasuj ten ****z tytułu.

Sformatowałem dysk F bo miałem podzielony dysk 80 GB na 2 partycje,no to F poszedł a C nie idzie,pisze że nie może zakończyć.

I jeszce jak usunąć drugi system który nagrałem ?

Hmm jak instalujesz na nowo system to po wgraniu z plyty tych wszystich potrzebnych rzeczy masz cos takiego jak wybór partycji na ktorej ma być system jak wybierasz „c:” czyli ten sam co jest na nim system to pojawia się ostrzeżenie ze może wadliwie dzialac czy cos w tym stylu o ile pamietam no wiec wybierasz na sile ze chcesz na tym samym dysku i pozniej pojawia się wybor systemu plikow przykladowo „NTFS szybkie” czy „Fat 32 szybkie „ itd.” jeśli uzywasz obecnie fat 32 to zaznacz formatowanie na fat 32 a jak „ntfs” to formatowanie ntfs komp sformatuje calkowicie dysk c: i zacznie nowa instalacje

Ps. nie polecam szybkiego formatowania

ps2. Formatowales spod windowsa? :)hehe nie da się dysku systemowego spod systemu sformatowac wkladasz plytke z windowsem do kompa restart i z plyty robisz start instalatora zreszta sam się zrobi

otwórz uruchom-msconfig -BOOT INI-i usuwasz zbedny wpis systemu

To usunie tylko monit przy uruchmianiu.

A jak usunąć cały system ?

Skasowac pliki, lecz smietnik i tak zostanie.

Najlepiej format zrobić.

lazikar no dobra a jak zrobić ten cholerny format ? Tak żeby nic na dysku nie zostało,i od nowa nagrać system ?

Uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej Win XP a bedziesz mial opcje formatowania.

Złączono Posta : 12 Styczeń 2006, 17:47:37

I masz do tego prawo.

A durny post kolegi jest już na Marsie. :slight_smile: