Format kompa

A czy jak mój klega chce zainstalowac pirackiego XP to jak może sprawdzić czy jest bootowalny??

Poczytaj TU

:roll:

To sobie niech sam radzi.

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Niech kolega przeczyta licencję na oryginalnego windowsa…

Najczęściej jest to jedno stanowisko, chyba że zakupiony jest dla szkoły lub inaczej napisano w licencji…

ale jezeli on jeszcze nie instalowal go na swoim kompie i chyba nie bedzie bo ma 2000 to czy moge zainstalowc go na swoim kompie??

za friko to nie, a ta licencja to na kartce jest czy nie? Pytanie teoretyczne: czy jezeli zainsatalowalbym tego XP to czy on by w ogole umial z tej samej plytki zainstalowac go na swoim kompie czy by mu sie cos wyswietlilo ze juz ten system jest zainstalowany na innym kompie?? (to jest pytanie teoretyczne)

Licencję dostaje sie na karteczce razem z płytką…

Jakby zainstalował system, który Ty już masz u siebie, będzie to już nielegalne, ponieważ został on zainstalowany na więcej niż jednym komputerze…

Wszystko jest napisane w licencji - jesli ma oryginalnego windowsa, będzie miał licencję na ten produkt…

Nic się nie wyświetli, jeśi chodzi o Twoje “pytanie teoretyczne”…

Mogę czyli muszę albo powinienem??? Partycja na której mam system ma mniej niż 32GB i jest w systemie plikow NTFS, a reszta partycji jest powyzej 32GB i jest w systemie FAT32.

Możesz czyli MOŻESZ , nic innego. W odróżnieniu od sytuacji w której miałbyś ją wsystemie NTFS - wtedy nie mógł byś bo wspomniana dyskietka działa pod DOSem który “nie widzi” systemu NTFS, więc nie dałbyś rady nic z tym zrobić.

tak bez problemu tylko kto kupuje windowsa xp(orginał) i oddaje go koledze bo się rozmyślił , pytanie retoryczne

to widocznie ja mam jakiegoś innego windowsa bo akurat sprawdzałem na drugim komputerze jak będzie wyglądała sprawa licencji i wyświetla się napis że klucz jest już zarejestrowany i jeżeli chcesz dalej instalować to musisz wykupić licencję albo możesz korzystać z tej jedynie przez 30 dni.

nik i co po 30 dniach odinstaluje ci sie windows tak nie ma !!

oj widzę że ktoś tu ma pirata , po 30 dniach nie od instaluje się windows ale poprosi cię o to byś go zarejestrował a jak tego nie zrobisz to nic nie uruchomisz żadnej aplikacji a jak nadal jesteś pewien że nic się nie stanie to proszę bardzo Centrum Obsługi Klienta Microsoft w Polsce

tel. 0 801 308 801 lub (22) 594 19 99, faks (22) 594 19 77 czynne do 22

zadzwoń i porozmawiaj z konsultantem ja właśnie rozmawiałem z miłą panią i potwierdziła moją odpowiedź.