FORMAT Nokia 6600,po tym problem, z odpaleniem

tak jak w temaciku:(

fon mój zaczął bardzo wolno chodzić ,miałem wszystkiego dośc,dlatego postanowiłem zrobić mu format klawiszami “zielona słuchawka-gwiazdka-klawisz"3” -i włącznik fona-wszystko równocześnie! tak jak doradzali na stronkach innych, ,żeby postąpić z tym fonem ,jak są problemy,to sie sformatuje , i po tym będzie hulał:( a w moim przypadku,NIE CHCE SIE URUCHOMIć, TZN ; pisze tylko na wyświetlaczu " NOKIA " i po tym jest biały kolor wyświetlacza,tzn nic na nim nie piszę,białe tlo podświetlane:( CO ROBIć?? WIE KTOs?? PROSZe O POMOC:( wygląda na to że sybian się wyczyścił,soft,jednym słowem jest fon zawieszony świeci cały czas wyświetlacz ale nic na nim nie pisze :o a na stonkach gwarantowali,ze format tylko pomaga a nie czyści wszystko! !!

Został ci tylko serwis, ponieważ wyczyściłeś i usunąleś oprogramowanie z telefonu. Usługa nie powinna być droga około 30-40 zł

Pzdr

kilka razy robiłem format tego telefonu, wszystko wychodziło dobrze. W twoim przypadku wydajemi się, zę nie miałeś naładowanej baterii na 100 %.

zgadza sie i co teraz?? jak podłączam ładowarkę to nawet nie ładuje:( co radzisz??

tym bardziej ze ręczyli inni na 100% ze po formacie tylko fon będzie w lepszym stanie,szybszy itp, a nie że cały sybian pujdzie,czy nawet oprogramowanie,hmmm,kurcze i co teraz? bo jak się format odbywał,to może ok 30% była góra naładowana bateria:( ale patrzałem do konca formatu,doszło do końca,i kiedy chciał sie zrestartowac fon ,to tak mu zostało jak wyżej opisuje :oops:

Sam sobie telefon uwaliłeś - wszyscy zawsze pisze że bateria powinna być naładowana w 100%

serwis.

może i piszą ale powiedział mi znajomy ze kiedyś tak formatował swoja i nie miał na 100% naładowaną baterie i mu sie udało wiec co? :stuck_out_tongue: a co to znaczy uwalił?? od nowa trzeba oprogramowanie… :roll: