Format windows 7- jakie sterowniki


(mats0n) #1

Witam, mam pewien bowiem duży problem, a więc niedawno sformatowałem windows 7, zainstalowałem, niby dobrze, ale teraz potrzebuje waszej pomocy czyli jakie sterowniki mam wgrać itd itp czyli te graficzne nvidia czy nie nie wiem

Właściwości mojego komputera są przesłane

 

asasa.png


(mats0n) #2

asasa.png


(zygi100) #3

Co to jest laptop,komputer?Windows 7 wgrywałeś z płyty czy z dysku recovery.Piszesz strasznie lakonicznie.Jak laptop to podaj model.Jak komputer stacjonarny to stery trzeba wgrać pod Windows 7:do płyty głównej,karty dźwiękowej,karty sieciowej,karty graficznej.Trzeba wejść w menadżer urządzeń i sprawdzić czy są żółte znaki zapytania,czy też wszystkie sterowniki zainstalował sobie Windows 7 tak się zdarza przy starszych sprzętach.Jeżeli nie to trzeba ściągnąć sobie stery do poszczególnych urządzeń.


(mats0n) #4

Komputer, no z biosu wgrywałem windowsa, sprawdziłem w menedżerze i niby wszystko zrobione jest dobrze, dodam jeszcze, że po formacie strasznie muli internet, strony otwierają się długo.

 

1.png

2.png


(zygi100) #5

Wgraj jakiś program do identyfikacji sprzętu na przykład:

http://www.dobreprogramy.pl/System-Info-for-Windows-SIW,Program,Windows,13062.html

lub inny i sprawdź jaką masz kartę sieciową jeżeli na kabel masz net lub kartę WiFi,ściągnij stery z netu oraz je zainstaluj.

A co nie masz płyty dvd ze sterownikami do tego komputera?Jak masz to zainstaluj stery z płyty tylko sprawdź czy są po siódemkę.

Bardzo mało piszesz jaki masz net co za płyta główna i.t.p. Nikt na tym forum nie jest jasnowidzem i może dać Tobie tylko ogólne informacje bo nie zna danych twojego komputera.

 


(mats0n) #6

Mam i od razu wgrałem niby wszystko co było na płycie. Internet mam na kabel, jakie to są stery z internetem? zygi, powiem Ci szczerze, że mało wiem na temat komputerów- dlatego i tak mało napisałem :frowning:


(mats0n) #7

Nawet tego gówna nie mogę teraz zainstalować…

Dodam jeszcze, że robiłem formata ponieważ miałem zawirusowany komputer tak, że nie dało się nic zrobić, ale po formacie widzę, że robi się to samo, reklamy same się otwierają, jest ich coraz więcej, co to się dzieje :o 

http://imgup.pl/di/3YWN/3.png


(ahonen97) #8

Co do sterowników pomoże ci  http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html   

Podejrzewasz że komputer jest zawirusowany to wklej logi z http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html  w dziale bezpieczeństwo i czekaj na speców od logów