Format WIndows 7

Witam, mam pytanie. Dzisiaj chce sformatować mojego laptopa. I mam 2 pytania:

1). Czy przy formacie Systemu WIndows 7 sformatują się wszystkie dyski czy tylko dysk C?

2). Czy po formacie sterowniki się same zainstalują? Toshiba

Ad 1. Jeśli sformatujesz tylko c to innym partycjom nic się nie stanie.

Ad 2. Windows 7 ma sterowniki do niektórych urządzeń, jeśli nie to będziesz musiał pobrać sterowniki ze strony producenta.

ad 1. To zależy - jeżeli masz tylko jedną partycję to sformatuje się całość, natomiast w przypadku wiekszej ilości partycji z menu instalatora wybierasz tylko partycję do sformatowania na której ma być system. Pozostałe partycje zostają nienaruszone.

ad 2. Nie - musisz poszukać sterów, najlepiej na stronie toshiby.

Jeszcze 1 pytanie. Jak skopiowac wszystkie hasła i zakłądki z mozzili, i jak je pózniej wgrać. I czy formacie będę miał wifi w laptopie i będzie działąc?

Zależy czy Windows ma sterowniki do karty sieciowej, jeśli nie to będziesz musiał pobrać sterownik ze strony producenta laptopa.

Cześć

Jeżeli wgrasz sterowniki do bezprzewodowej karty sieciowej to WiFi będzie działać.

W kwestii kopii profilu przeglądarki, przeczytaj:

http://support.mozilla.org/pl/kb/Tworze … h%20danych

Możesz użyć MozBackup (spolszczenie).

Da się sprawdzić jakoś czy ma sterowniki?

Cześć

Chcesz sprawdzić czy Windows 7 ma sterowniki do twojej karty bezprzewodowej? Jeżeli tak to wydaje mi się że nie. Lepiej przed sformatowaniem przygotować sobie wszystkie niezbędne sterowniki np. na pendrive bądź oddzielnej partycji aby nie mieć później problemów.

Podaj model laptopa jaka jest to wersja systemu (32 cz 64 bity).

http://img24.imageshack.us/img24/9680/p … nienrf.jpg

Cześć

Pod spodem laptopa masz naklejkę z modelem laptopa. Nie wiem jakie informacje ma nam dostarczyć powyższe zdjęcie?

Po odczytaniu modelu, wejdź na stronę Toshiby i pobierz sterowniki które będę niezbedne po reinstalacji systemu.

Model odczytaj z naklejki pod spodem laptopa.

Ok. dzięki za pomoc