Format Windows Vista ale... nie mam niczego

Witam!

O formatowaniu Windowsa Visty znalazlem kilka postow jednak zaden nie pomogl mi w moim problemie. A wiec:

  • Mam Toshibe L300. Od kupienia mialem w niej viste home plus zainstalowane wszystkie sterowniki lacznie z programami Toshiby takimi jak DVD Movie factory oraz programy do obslugi kamery i bluetootha. Nie dostalem z lapkiem zadnej plyty toshiby ani windowsa. Klucz mam przyklejony pod obudowa.

-Pytanie:

Skad mam wziac wszystkie te rzeczy ktore mam obecnie w laptopie (prgramy toshiby i sterowniki) i windowsa viste

-Jesli ktos udzielilby szybkiego instruktazu co do formatu i ponownej instalacji visty bede wdzieczny

Pozdrawiam

Skorzystaj z partycji recovery którą na pewno masz utworzoną.

Poczytaj: http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=156300

Dziwne żeś znalazł, bo nie ma czegos takiego jak formatowanie OS, tylko jak już dysku czy partycji na której ten OS się znajduje.

Przy zakupie laptopa dostałeś taką gustowną książeczkę, zatytułowaną Instrukcja obsługi do której nawet nie zajrzałeś, a jest tam wszystko dokładnie opisane. Jak jej nie masz to na bank ją znajdziesz w PDFie na stronie producenta.

A nawet jeżeli kolega nie dostał to jest ona również tutaj :slight_smile:

Powodzenia

To przeciez wiadomo, a o formatowaniu visty mowi sie w przenosni i dobrze o tym wiesz fiesta.

Wchodze na forum z konkretnym pytaniem. niejedna osoba napewno ma laptopa toshiby, ale nikt mi juz nie pomoze bo forumowi cwaniacy napisali zeby skorzystac z instrukcji obslugi.

Dzieki za pomoc koledzy.

I otrzymujesz konkretną odpowiedź (nawet z linkiem do pobrania). No ale skoro nawet nie chcesz z niej skorzystać, to już Twój problem :stuck_out_tongue:

Dobrze wiesz ze ten link zielonemu uzytkownikowi laptaopa nic nie da. Takim jak my trzeba wytlumaczyc po ludzku i najlepiej zeby wypowiadali sie Ci co uporali sie z podobnym problemem albo Ci co sie na tym znaja. jak nie chcesz pomoc fiesta to sie nie odzywaj bo zrazasz mnie do swietnego vortalu dobreprogramy.

Zaręczam że wiele, instrukcje obsługi nie sa pisane dla asów informatycznych tylko dla newbie.

:x