Format Windowsa XP

Siemka wszystkim.Jestem tu nowy.I mam taki problem.Jak robie formata to nie wczytuje mi płyty windows i nie moge odnowa zainstalować windowsa.Prosze was o pomoc. :slight_smile: :mrgreen:

Tzn co się dzieje konkretnie i w którym momencie? Masz ustawione w BIOSie bootowanie z CD? Płyta oryginał?

kataryniarz proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem, używając opcji Zmień, ponadto poprawić wiadomość, używając tej samej opcji - na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Płyta orginał.Muszę sprawdzić to w biosie.Jak to pomoże to wielkie dzięki! !!

No jeśli nie zmieniłeś bootowania w BIOS’ie to napewno pomorze ;]

A jak się zmienia to botowanie w BIOS’ie???Ja mam Biosa tego niebieskiego z żółtymi napisami.Proszę o pomoc :mrgreen: :oops:

Szukaj czegoś w rodzaju: Boot device priority

No ja mam to ustawione i tak nie da rady.Po prostu przy instalowaniu włacza mi się taki błond------->że dyska twardy nie jest podłączony do komputera.Teraz może będziecie wiedzieć o co chodzi.Pliska proszę o pomoc :mrgreen: :oops:

No dobrze, a czy dysk masz dobrze podpięty ??

Jak tam zworki na dysku ??

Czy zmieniałeś coś w konfiguracji kompa ??

czy jest to nowy komp, czy już był na nim wcześniej system ??

Witam!

Pewnie dysk masz SATA lub SATA II - musisz podczas ładowania Instalatora Windows w odpowiednim momencie wcisnąć F6 i załadować sterowniki SATA - najlepiej te os Silicon’a.