Format wyskakuje mi jakas tabela

Witam. Chciałem dziś formatować komputer u Biosie ustawilem na 1st CD-ROM na 2st dysk i zapisalem klawiszem F10 i następni nacisnąłem Enter. Włożyłem płytę Windows Xp i zresetowałem komputer. Komputer się odpalał jak zwyczajnie później wyskoczyła tabelka http://imageshack.us/photo/my-images/708/p1040294n.jpg/ Nie wiem co z tym jest;/ Tabela trwa z 2sekundy i znika i komputer sie odpala do pulpitu;/

simonides

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witaj,

rozumiem, że dopiero chcesz reinstalować system.

:arrow: Próbowałeś instalować z innego nośnika?

:arrow: Nośnik zawierający system jest oryginalny?

:arrow: Wcześniej były problemy z instalacją oprogramowania z tego nośnika?

:arrow: Czy inne płyty są odczytywane prawidłowo?

Pozdrawiam!

  1. Nie próbowałem

  2. Jest to płyta która dostałem przy kupnie komputera.

  3. Nie formatowałem nigdy komputera wiec używam jej 1 raz.

  4. Inne płyta działają poprawnie

Jest to nośnik czysty do instalacji, czy recovery?

Nie za bardo rozumiem. Ma zawartość setup inne.

Na nośniku powinno pisać, czy jest to zwykły nośnik czy recovery.

Recovery przywraca system do stanu takiego, jak przy pierwszym uruchomieniu systemu po przyjściu ze sklepu. Jeśli nie wiesz, zrób zdjęcie nośnika :slight_smile:

nie wiem dziwna plyta

Czy aby na pewno twoja kopia systemu Windows jest oryginalna :)?

Raczej nie ale teraz jest. Ten komputer nie korzystał z tej płyty. Komputer był w naprawie to pan zainstalował z oryginalnej płyty.

W takim wypadku nie wiem ile jeszcze wątek powisi, zanim moderator go sprzątnie za piracenie, ale moja rada : pożycz od kogoś nośnik, który działa i z niego instaluj :wink:

Na dole? Nic nie jest napisane;/ Na płycie nic nie jest napisane tylko płyta wygląda jak z kiosku

Raczej oryginalnego systemu na kioskowej płytce nie rozdają… :wink:

A może kolega składał i do komputera dołączył mu taką lewą kopię ;)?

no niestety ten komputer był składany i ci co składali przegrali mi windowsa a płyta wygląda tak jak ta; http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/co212_dvd.jpg tylko ze oczywiści CD

Kiedyś ojciec pożyczał koledze i mu dziłała;/ Nie wiem co jest grane;/