Format XP

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

I Ty się dziwisz, że Ci nie działa? Albo XP, albo 98 bo jak zainstalujesz XP i 98 to tylko 98 będzie się ładował, a jak chcesz je na tej samej partycji zainstalować to wogóle :hahaha:

Ja nie instaluję XP i 98. Powiedziałem że instaluje nowy system(XP) w miejsce starego(98).

Wytłumaczę jak dziecku - jest system 98 a ja chcę zainstalować system XP pro formatując dysk z systemem 98. Myślę że tu problem jest bardziej z klawiaturą lub walniętą płytą. Ale może się mylę. jutro spróbuję ze standardowymi klawiszami a jak to nic nie da sformatuję dysk w dosie i spróbuję instalacji ponownie… chyba że ktoś ma inny pomysł albo sugestie.

:expressionless: ford_focus źle go zrozumiałeś. Kolega jeszcze wcale nie zainstalował:

Millais jedynie sugeruje, że instalacja nie przebiega prawidłowo dlatego, że na partycji na której chce zainstalować Win XP jest obecnie Win 98.

Ale to raczej nie to…

Hmm…skoro to druga płyta, to może klawiatura jest walnięta…

jaki format pliku masz NTFS czy FAT32

To nie ma w tym wypadku znaczenia. Gdyby przeszedł z instalacją dalej, poza planszę z umową licencyjną która go blokuje, doszedłby do opcji partycjonowania i mógłby sobie wszystko poustawiać jak chce, format plików również.

tak uwazasz ze nie ma znaczenia??

Przede wszystkim uważam że powinieneś cytować wypowiedź do której odnosisz swoją, zwłaszczaw momencie kiedy kilka postów przed twoim odnosi się juz do całkiem innej sprawy i innego usera :? Skąd miałem wiedzieć że taki przeskok myślowy sobie zrobiłeś? Ale jeśli tak, to tylko chciałem zauważyć że zadałeś pytanie które już wcześniej padło, a ponadto już

więc problem z formatem jest nieaktualny chyba co?

Może to dlatego, że systemy 9X i ME nie obsługują systemu plików NTFS, nie obsługują go również dyskietki startowe. Dlatego albo zainstaluj sobie Windowsa XP (podstawową wersję bez SP1 i 2, bo to kicha) albo zanieś dysk do kolegi ustaw go na SLAVE’A i niech ci go sformatuje z Windowsa (najlepiej w FAT32) :stuck_out_tongue:

Kolega już napisał, że sformatował dysk.

Takie bzdurne teorie to nie opowiadaj na forum. Koniecznie z Sp2.

Mówiłem to już wielokrotnie że trzeba komputer umiec obsłuygiwać a nie polecać posiatkowaną wersje windowsa.