Format - Zacinający się dzwięk na YT

Witam mam problem zrobiłem formata zainstalowałem wszystkie potrzebne rzeczy: sterowniki, serwis pack, .net framework 4, antywirusa. Wszedłem na YT i pokazało abym zainstalował Adobe Flash Player, więc ściągnełem i zainstalowałem rekomendowało mi 10 ale ja 11 zainstalowałem i niektóre filmiki mają tak że dzwięki mi się tną. Link do jednego z nich:

Mój komp:

Intel Celeron 2GHz

1 GB RAM (2x512MB)

nVidia GeForce Galaxy FX5500 256MB

Windows XP SP3 Professional

Wina kodeków, nie piszesz jakie zainstalowałeś.

Jakie kodeki człowieku? Przecież youtube działa na flashu.

Po drugie ten komputer to złom

O czym my w ogóle mówimy, o CELERONIE!

Dajcie spokój. Podejrzewam że procek podczas odtwarzania ma obciążenie 100%

Ludzie przesadzacie, ja oglądam na celeronie 550m filmiki na YT w jakości HD 720 i nic się nie tnie… Na tym procku również spokojnie gram w Sims 3 i nic sie nie tnie. Do internetu taki procek spokojnie jeszcze przez kilka lat wystarczy. Zobacz czy będzie się YT tnąć na HTML 5 przełącz YT na HTML5 http://www.youtube.com/html5?hl=pl

Taki komputer do internetu ma zapas mocy jeszcze na kilka lat. Mi nigdy w jak oglądam filmiki na YT procesor nie osiąga 100 %. zużycie to około 60-70% na potwierdzenie moich słów http://imageshack.us/photo/my-images/40 … ubfgj.png/ warto zauważyć że w tle działa jeszcze Outlook 2007 i AQQ i procesor nie osiąga 100 % więc mówienie że taki procesor to już kompletny złom jest troszkę nietrafione

SeBiX99 , możesz podać dokładny model tego Celerona? Skorzystaj z programu CPU-Z :slight_smile:

procesor ma 400fsb kodeki to k-lite 8 full

Ostatnio Flash coraz bardziej polega na sprzęcie i jeżeli np. karta graficzna nie wspiera niektórych standardów, mogą się pojawić problemy. Kumplowi, dopóki nie wymienił wysłużonego GF3 Titanium na coś nowszego, Youtube na pełnym ekranie zabijał mu kompa. Teraz wszystko działa płynnie.

To zależy czy karta graficzna wspiera przyśpieszenie sprzętowe, ale patrząc na specyfikacje to raczej nic z tego nie wspiera.

Procek bardzo stary i prawdopodobnie przez niego nie wyrabia :slight_smile:

Wymień procesor na jakiegoś Pentiuma 4 i powinno być ok ;). Co do kodeków to z Youtube nie mają one nic wspólnego.

Spróbuj jeszcze Flash Player 10.

@SzoteK

Procesor tutaj nie ma nic do rzeczy. Zresztą wyraźnie to podałem na swoim przykładzie że bez zacięć można oglądać filmy w HD 720p, na 1080 mi już się tną filmy ale 720 spokojnie daje rade, podaj jeszcze jaką masz karte graficzna ja mam intelowską X3100. Wcześniej przed formatem wszystko chodziło dobrze??

Tak to jest wina Flasha wcześniej miałem 9 (Nie aktualizowałem). Karta graficzna wspiera przyśpieszenie/akcelerację bo inaczej bym nie odpalił gry żadnej…

@szczepaniak5315 procesor też ma pewne znaczenie. A co do tego że celeron to złom zgadzam się z tym przed formatem 5 min czekać na mozille? Na szczęści po formacie nie instaluje innych sterowników niż karta graf i dzwięk. Tak przed formatem wszystko dobrze bo starszy flash.

@PaPuX ty się lepiej tu nie wypowiadaj jak masz problem do mojego kompa to idź mi kup nowy.

@Edit:

Używam Opera 11 ze względu na największą wydajność - chrome działa jeszcze gorzej na yt. I nigdzie nie mogę znaleść Flash Player 10 :confused:

Dodane 25.12.2011 (N) 20:07

____________________________________________________________________________________________

Dobra nie wiem co ale coś sprawiło że się to naprawiło. Dziękuje wszystkim którzy próbowali pomóc.

No ja mam Celerona 550 M i mi działa wszystko błyskawicznie mozilla się uruchamia może z 2-3 sekundy do 5–6 sekund max na zimno, tylko że ja mam 2 GB RAMu… tu masz starsze wersje flash http://kb2.adobe.com/cps/142/tn_14266.html