Format

Hej:)

Mam problem z formatowaniem komputera…hmm zacznę od początku może, i mam nadzieję że w sposób jasny wyjaśnię o co mi chodzi. otóż mam bałagan w kompie:), i postanowiłam raz na zawsze się go pozbyć i wyczyścić dysk c z bezużytecznych aplikacji programów itp. No i mam system operacyjny Windows Vista Home Basic, trochę stary, no ale cóż zrobić:). Jeśli chodzi o posiadanie płyty to oczywiście mam taką, nawet legalną:). a wiec potrzebuje dokładnych objaśnień jak zrobić, żeby mój komputer uruchomił się z płyty na samym początku i zaczął się formatować. zaznaczam, że brak mi cierpliwości do rzeczy martwych, tak wiec potrzebuje wyjasnień krok po kroku jak mam to zrobić (wyjasnienia typu: w prawym górnym rogu:) --> nie no teraz żartuje). A tak na poważnie to potrzbuje instrukcji, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do was drodzy forumowicze, ponieważ ufam że mi pomożecie

Wkładasz płytę do napędu, naciskasz f9/f10/f11/f12 w kółko, aż pojawi się menu. W tym menu wybierasz napęd cd/dvd czy co tam posiadasz. Potem Zgodnie z instrukcjami programu który się uruchomi. Warto wcześniej zaopatrzyć się w sterowniki jeśli takowych na płycie nie posiadasz. Instalujesz do wszystkiego odpal speccy i spisz sobie płytę główną, grafikę, oraz wszystko co masz zewnętrzne. Pościągaj stery i formatuj.

http://lajfmajster.pl/2009/01/31/instal … k-po-kroku

malgoskaaa ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.