Formatować czy nie Creative ZEN nano plus 1gb

PROBLEM: FORMAT, czyszczenie mp3 Creative ZEN nano plus 1GB, za pomocą windowsa (formatuj) czy za pomocą jakiegoś specjalnego oprogramowania.

Nawiązując do tematu, czytałem gdzieś, że nie powinno się creative’ów formatować, czyścić za pomocą windowsa i opcji formatuj, tylko formatować jeżeli już specjalnym programem, prawda to to, jeżeli tak czy mógłbym prosić link do takiego programu albo nazwę czegoś takiego, ma ktoś tego typu odtwarzacz, jeżeli tak to niech się pochwali się jak radzi sobie w tego typu sytuacji, czyszczenie. Pozdrawiam, zapraszam do czynnego brania udziału w temacie. :slight_smile:

Ja formatuję normalnie przez Windowsa i nie widzę, by wpływało to jakoś na odtwarzacz.

zgadzam się z przedmówcą… dopiero po próbie zmiany systemu plików na NFTS się wykrzaczył i nie chciał dać się formatować :lol:

Ale ponowne wgranie firmware naprawiło wszystko. (program w support na stronie creative)

pozdrawiam

czyli formatować mogę normalnie za pomocą windows’a tylko w systemie plików fat32 formatowanie musi przebiegać tak?

ale jest jakieś alternatywne oprogramowanie do tego formatowania windows’owego? :lol: