Formatowanie baterii SE K800i

(system) #1

Witam!

Czy baterię w SE k800i należy formatować (3 pierwsze razy ładować po 12 godzin)? Bo w instrukcji jest napisane że pierwszy ra trzeba naładować baterię do końca. Proszę o pomoc.

(Neon1992) #2

Tak, doładuj do końca za pierwszym razem, a później to jak chcesz... te baterie nie mają efektu pamięci i nie trzeba ich formatować.

(system) #3

Dzięki

:lol:

(klopas) #4

FORMOWAĆ! nie FORMATOWAĆ! formatować to można dysk a formować baterię lub... plastelinę :smiley:

masz ładować na full i wyładować i tak 3 razy (zaczynaj od ŁADOWANIA!! bo zabijesz baterię :slight_smile: )

sory za duże litery ale do niektórych nie dociera to jak się formatuje [sic!] baterię :slight_smile:

(Neon1992) #5

XXXX sam mam SE K800i i tak zrobiłem i działa mi już 7 miesięcy bez żadnego problemu i trzyma po 5dni.

Poczytaj sobie fora dotyczące GSM i się dowiesz że te akumulatory nie mają efektu pamięci i można je ładować, doładowywać kiedy się chce, to nie nokia 3310 czy inny sajs, teraz w każdym nowym SE są już te baterie.

P.S.

Jeśli to było do mnie, to... nie będę kończył :x

(klopas) #6

to było do wszystkich... wszyscy piszą o formatowaniu zamiast o formowaniu :stuck_out_tongue: wkurzające to jest tak ciągle powtarzać...

(Myregistryaccount) #7

A do niektórych nie dociera, że baterii litowo-polimerowych się nie formuje.

(klopas) #8

ale nie zaszkodzi :wink: ale może ma podróbę która nie jest litowo polimerowa i co? :wink:

(system) #9

Warn i utrata tematu pomogą Ci ochłonąć

(klopas) #10

ehh... to nie było śmieszne ale jeśli cię to śmieszy to idź na forum o niższym poziomie (każdy wie o co chodzi) albo na epulsa bo tam są takie dzieci jak ty...

(Asterisk) #11

Byłeś o coś proszony, ale to zlekceważyłeś.

Przykro mi - koniec tematu :frowning: