Formatowanie dysku i instalacja czystego Windowsa 7

Witam mam problem z laptopem Toshiba satellite L30 który ma zainstalowany fabryczny system Viste 32-bit. Cały dysk zapychany jest jakimiś plikami, i system wywala błędy, dlatego chcę się go pozbyć i tu zaczynają się schody, bo w opcjach biosu brak opcji bootu z pena a napęd jest uszkodzony. Używałem programu PLOP ale gdy system zaczynał bootować z pena wywalało błąd boot-managera. Czy ktoś wie czy jest jakiś program do formatowania dysku razem z systemem i partycją recovery, i jak po formacie jak uruchomić instalacje z pena, jak go przygotować. Najlepiej z obrazu iso Windows 7 bo taki posiadam. Wielkie dzięki z góry każdemu kto pomoże.

PS. Zrobiłem tak jak pisałeś Falcon89 i uruchomiłem używając plopa ale podczas ładowania plików wywala błąd bootmanager is corrupted i nic więcej się nie dzieje.

Do utworzenia boot pendriva możesz użyć Universal USB Installer, uruchom, na pierwszym ekranie klikasz I Agree, następnie z rozwijanej listy wybierasz Windows 7 Installer (pod koniec listy), wskazujesz plik iso z systemem, Step 3 wybierasz swój pendrive (tylko się nie pomyl), na koniec klikasz Create, musisz jeszcze potwierdzić sformatowanie pendriva i powinno zacząć się kopiowanie plików. Na zakończenie procesu powinno pojawić się Installation Done, Process is Complete!

Podaj model laptopa.

Podłącz pendrive zanim uruchomisz laptopa (sprawdź czy jest widziany w biosie).

Spróbuj też uruchomić boot menu (zazwyczaj jest to klawisz F12 lub Esc) po włączeniu laptopa.

macus33 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038