Formatowanie i instalacja systemu

Witam! Z racji tego że laptop już strasznie zamulał postanowiłam zrobić formatowanie dysku C. Sformatowałam i rozpoczęłam instalacja systemu Windows Vista na nowo. Wszystko ok do momentu kiedy wyświetliło mi się na czarnym tle “Czekaj, trwa przygotowywanie systemu Windows do pierwszego uruchomienia” no i powoli ładują mi sie białe kropki już od jakiś 3h. Myślę że to trochę za długo, więc prosze o poradę. Czy wszystko ok? Właściwie robię to pierwszy raz, ale nie wydawało się być to skomplikowanym procesem.

No coś nie tak. Zrób reset jak nie odpali się system to spróbuj jeszcze raz instalacji. Płyta CD sprawna?

Sprawdziłbym dysk i RAM.

sprawna

zrobiłam wszystko od nowa, taka sama sytuacja, zresetowałam, laptop włączał się ale stanął na czarny tle :confused:

Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym.

 Nie uruchamia się, komputer staje na pliku crc.disk.

Sprawdzałeś dysk?

Ściągnij sobie MHDD, stwórz boot’owalną CD lub pendrive’a. Uruchom, wybierz dysk i stuknij na klawiaturze 2x F4.

Instrukcja - interesuje Cię pkt. 1.

Jak uruchomisz MHDD to wciśnij F8 i zrób zdjęcie, umieść je na http://postimage.org/ i podaj link na forum (zrób też zdjęcie wyniku skanowania które zalecił kolega wyżej).