Formatowanie i instalacja systemu

(Paulina324) #1

Witam! Z racji tego że laptop już strasznie zamulał postanowiłam zrobić formatowanie dysku C. Sformatowałam i rozpoczęłam instalacja systemu Windows Vista na nowo. Wszystko ok do momentu kiedy wyświetliło mi się na czarnym tle "Czekaj, trwa przygotowywanie systemu Windows do pierwszego uruchomienia" no i powoli ładują mi sie białe kropki już od jakiś 3h. Myślę że to trochę za długo, więc prosze o poradę. Czy wszystko ok? Właściwie robię to pierwszy raz, ale nie wydawało się być to skomplikowanym procesem.

(mrFreeze) #2

No coś nie tak. Zrób reset jak nie odpali się system to spróbuj jeszcze raz instalacji. Płyta CD sprawna?

(Neon1992) #3

Sprawdziłbym dysk i RAM.

(Paulina324) #4

sprawna

zrobiłam wszystko od nowa, taka sama sytuacja, zresetowałam, laptop włączał się ale stanął na czarny tle :confused:

(mrFreeze) #5

Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym.

(Paulina324) #6

Nie uruchamia się, komputer staje na pliku crc.disk.

(Neon1992) #7

Sprawdzałeś dysk?

Ściągnij sobie MHDD, stwórz boot'owalną CD lub pendrive'a. Uruchom, wybierz dysk i stuknij na klawiaturze 2x F4.

Instrukcja - interesuje Cię pkt. 1.

(falcon89) #8

Jak uruchomisz MHDD to wciśnij F8 i zrób zdjęcie, umieść je na http://postimage.org/ i podaj link na forum (zrób też zdjęcie wyniku skanowania które zalecił kolega wyżej).