Formatowanie i WIFI

Witam,

Posiadam netbooka Dell Inspiron Duo no i chciałbym go sformatować bo najzwyczajniej mam taką potrzebę :slight_smile: Nie zagłębiajmy się w to.

Wiem ze jest opcja zrobienia tego przez pendrive , potrafię to zrobić ale on nie ma chyba możliwości bootowania przez USB , przynajmniej z tego co patrzylem klikając F12 i F8. Jest jakaś opcja zeby to zrobić? w F12 mam tylko : Diagnostic i Hard Drive nic wiecej , proszę o pomoc . Z góry dzięki.

I przy okazji , mam również problem z wifi w tym netbook’u . Kiedy chce sie połączyć z siecią to robi to dość długo po czym jest że mam “Ogarniczony dostęp do internetu”. Byłem akurat w górach i tam było wifi i było to samo co w domu , wszędzie tak , a na moim smartphone działa bez problemu. Gdy uruchomiłem rozwiązywanie problemów w Windowsie wykryło że coś nie tak z kartą sieciową a dokładniej z jej sterownikiem. Więc odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ten sterownik i nic…

lukasz.zwo , popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Sterownik mógł zostać źle zainstalowany, bądź jest to inny sterownik. Proszę pre-instalować sterownik oryginalny dostarczony wraz z oprogramowaniem do Twojego komputera, spróbuj również wyłączyć ochronę rezydentną, lub firewall-a i spróbować się połączyć. Przyczyną może być także złe ustawienie konfiguracji urządzenia, bądź programu, za pomocą którego urządzenie kontaktuje się z użytkownikiem. Ale zanim podejmiesz kroki, przeskanuj swój komputer w celu usunięcia złośliwych programów, bądź zainfekowanych plików.