Formatowanie laptopa Asus Windows 7

Witam Was.

Po 4 latach użytkowania mojego laptopa zauważyłam, że pewne rzeczy już na nim nie działają. Niestety komputery, ich systemy, cały układ itp. to dla mnie czarna magia. Przejdźmy do rzeczy… chciałam grać w pewną grę mmorpg. Zainstalowałam wszystko według instrukcji. Gdy chciałam się zalogować zauważyłam, że grafika jest totalnie zepsuta, że tak powiem. Nic nie widać, tylko czarne tło. Ale to nie wszystko… laptop chodzi wolniej niż przedtem, jak mam włączone kilka programów naraz np. GG, Skype i do tego korzystam z internetu to laptop “sapie”.

Myślę o sformatowaniu mojego laptopa, ale jak się pewnie domyślacie, nic nie wiem na ten temat. Nie wiem co to są te partycje ani nic. Wiem, że coś tam trzeba robić z płytką systemową. Do tego dochodzi mój kolejny problem… bo laptop nie czyta płytek. Chciałabym żebyście opisali mi krok po kroku co mam robić.

Proszę Was o pomoc, bo z nim jest coraz to gorzej. :frowning:

Podaj parametry i model laptopa,przeczyść system ccleanerem i przeskanuj Malwarebytes

Laptop Asus X5DIN lub Laptop Asus K50IN (tak mam model systemu). a jeśli chodzi parametry to niestety też nie wiem jak się sprawdza…

Pokaż odczyt temperatur z HWMonitor (w spoczynku i pod obciążeniem).

http://tinypic.com/r/2vb2czl/5

nwm czy o to chodziło

Screen zrobiony podczas wysiłku czy podczas normalnej pracy ?