Formatowanie mp3

(Kingston350) #1

Czy jak z formatuje mp3 to będę mógł słuchać znów muzyki?

i nie będę musiał znów wgrywać tego oprogramowania?

(Gorgoroth) #2

Ty chcesz sformatować format kompresji dźwięku? :o

(Chosen) #3

moze mu chodzi o odtwarzac pzrenosny MP3-kę

lecz:

to teraz nie mozesz ?

jakiego oprogramowania...

moja magiczna kula jest w serwisie :stuck_out_tongue: A tak może by pomogła o co dokladnie chodzi :slight_smile:

(Gorgoroth) #4

Moja kula natomiast jest zawsze pod ręką i mówi, że jest duże prawdopodobieństwo, iż chodzi o odtwarzacz plików mp3.

Jednak rozwiązanie jednego elementu zagadka nie pozwala nam odpowiedzieć na zadane przez autora tematu pytanie. Prosimy o więcej danych błagając jednocześnie o poprawną składnię i pisownię #-o

(lukjac) #5

W menu odtwarzacza powinna gdzieś być funkcja formatowania, jeśli tego użyjesz to napewno będziesz mógł słuchać muzyki.

Jeśli sformatujesz spod Windy to nie wiem.

(Dawiddek55) #6

ja sformatowałem swoje Mp3 S1 (wiem, szrot) przez ppm>Formatuj i pożegnałem się z mp3- soft się zmył i nie da się wgrac nowego-winda nie czyta mp3.

(Kingston350) #7

chodzi mi oto ze mam na mp3 pliki których nie można skasować i chciałbym ją z formatować by wszystko z niej usunąć przez ppm>Formatuj i nie wiem czy później będę mógł normalnie słuchać muzyki czy będę do niej to oprogramowanie musiał wgrać

(Gorgoroth) #8

A może warto skorzystać z programu Unlocker? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1571