Formatowanie mp3

Czy jak z formatuje mp3 to będę mógł słuchać znów muzyki?

i nie będę musiał znów wgrywać tego oprogramowania?

Ty chcesz sformatować format kompresji dźwięku? :o

moze mu chodzi o odtwarzac pzrenosny MP3-kę

lecz:

to teraz nie mozesz ?

jakiego oprogramowania…

moja magiczna kula jest w serwisie :stuck_out_tongue: A tak może by pomogła o co dokladnie chodzi :slight_smile:

Moja kula natomiast jest zawsze pod ręką i mówi, że jest duże prawdopodobieństwo, iż chodzi o odtwarzacz plików mp3.

Jednak rozwiązanie jednego elementu zagadka nie pozwala nam odpowiedzieć na zadane przez autora tematu pytanie. Prosimy o więcej danych błagając jednocześnie o poprawną składnię i pisownię #-o

W menu odtwarzacza powinna gdzieś być funkcja formatowania, jeśli tego użyjesz to napewno będziesz mógł słuchać muzyki.

Jeśli sformatujesz spod Windy to nie wiem.

ja sformatowałem swoje Mp3 S1 (wiem, szrot) przez ppm>Formatuj i pożegnałem się z mp3- soft się zmył i nie da się wgrac nowego-winda nie czyta mp3.

chodzi mi oto ze mam na mp3 pliki których nie można skasować i chciałbym ją z formatować by wszystko z niej usunąć przez ppm>Formatuj i nie wiem czy później będę mógł normalnie słuchać muzyki czy będę do niej to oprogramowanie musiał wgrać

A może warto skorzystać z programu Unlocker? http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1571