Formatowanie na Windowsa 7 sterowniki

Witam 

Daj sobie spokój ze zmiana systemu. Grafika nawet nie skomentuje pewnie z 2GB ramu zmiana systemu na pewno pogorszy wydajność tego komputera.  

Nie “format” tylko instalacja.

Windowsa się nie formatuje tylko partycję, ewentualnie dysk

 

Ile masz pamięci RAM? Jeśli do 3GB i nie masz zamiaru tej ilości powiększać, to nie ma sensu instalować wersji 64bit.

 

W przypadku tych podzespołów wszystko będzie działało na sterownikach zawartych w instalce Windowsa 7 następnie pobierz wszelkie aktualizacje (łącznie z opcjonalnymi)z Windows Update, będą tam też bardziej aktualne sterowniki do podzespołów.

Tak pogorszy ale chodzi o to, że podczas partycjonowania usunęły mi się jakiś pliki systemowe i mam wiele błędów. Nie mówiąc ze nie mogę odpalić żadnej gry bo są jakieś chore błędy i ogólnie same problemy. Mogę przeinstalować go znowu na XP Home Edition ale do tego i tak potrzebuje sterowników. 

Tu masz sterowniki od płyty głównej: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m56s-s3_1x/download/ - jak widać dla Windows 7 jest tylko kompletny sterownik od dźwięku (który i tak będzie na pewno działał) reszta już będzie z systemu.