Formatowanie pamięci telefonu

Mam Nokię N82. Ostatnio robiłem dużo rzeczy na telefonie - robiłem zdjęcia, nagrywałem, wgrywałem nowe aplikcje itp. Lecz ostatnio chce cyknąć fotkę, a tu brak miejsca. Mam kartę pamięci ale na niej jest muza i niechce jej usuwać, i teraz moje pytanie: czy da się sformatować pamięć telefonu tak aby wgrać na nowo symbiana ?? (chcę tak samo zrobić jak w przypadku windowsa - format dysku i instalacja). W x-plore -rze znalazłem kilkadziesiąt folderów ze starymi i niby pousuwanymi już dawno aplikacjami, a także dużo mniejszych obrazków.

U kilku osób, które prosiły mnie o pomoc , znalazłem wiele ciekawych rzeczy w tel. NOKIA.

Polecam Nokia PC Suite do czyszczenia pamięci telefonu.

W Nokia PC Suite nie ma nic odnoszącego się do oczyszczania telefonu z brudów.

*#7370# i po krzyku.To jest kod na pełen format telefonu a nie przywrócenie ustawień fabrycznych.

ok jest. wielkie dzięki :smiley: myślałem że ten kod to tylko ustawienia a ja tu widzę, że wszystko wyczmychnął, mapy, n-gage i wszystkie inne. jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !!

Witam mam samsunga J600E potrzebuje sformatowac pamiec telefonu jezeli ktos zna jakis kod do czyszczenia niech piszr z gory dzieki :slight_smile:

J600E, to nie PDA, jak chcesz zwolnić miejsce to po prostu pousuwaj zbędne rzeczy i tyle.