Formatowanie Pendrive'a

Witam mam probelm chcialem sformatowac Pendrive’a 512 giga pojemnosci niestaty nie moge klikajac prawym format daje szybki firmat uruchom i nic moge tak bez konac i sie nie uruchomi co wiecej nie moge nic zrobic z plikami na Pendrive’a wyskakuje mi jakis blad chcialem go tu zacytaowac ale teraz wyskakuje mi komunikat ze dysk jest nie sformatowany i czy chce teraz to zrobic daje tak ale sie nie formatuje uzylem programu HDD low level format tool i nic

pozdrawiam Kamil

512 giga? kupuję!

używaj przecinków, interpunkcji

HDD low level format tool na penie?

też pozdrawiam.

Ewentualnie format pod Linuxem :wink: Też miałem kiedyś przypadek, jak Windows nie dokończył formatowania, i potem już nie chciał go ruszyć, musiałem odpalić LiveCD z Linuxem a ten bez zająknięcia sformatował i pendrive działa :wink:

koszt to 15 tyle ze w chinach nastepnym razem bede uzywal :slight_smile: HDD poszedl ale nic to nie dalo … to mowisz zeby Live CD uzyc ??

Tak.

A poza tym, HDD to Low Level Format więc jeszcze teraz spróbuj formatu pod Windowsem, jeśli nie pomoże to Live CD

Wybierz startto1.jpg

zrobilem co napisales i … wyskakuje typ systamu plikow to raw uzyj przelacznika /FS

aby okreslic systaem plikow

co trzeba zrobic?

poczytaj tu viewtopic.php?f=19&t=306467

Wpisz :

format X /FS:FAT32

W miejsce X oczywiście literka pendriva.

zrobilem tak i teraz mam 3gigga zamiast 512giga

sprawdź to - HP Driver Key Boot Utility [ENG] - spróbować nie zaszkodzi

Twoja pamięć Flash odmówiła posłuszeństwa. a Ty właśnie kopiowałeś zdjęcia z pamięci Flash. Po restarcie systemu twój pendrive nie daje już znaków życia. Masz ochotę wyrzucić pendriva, ale nie rób tego, być może da się go jeszcze uratować.

program HP Drive Key Boot Utility.

instrukcja

Warto wypróbować poniższą procedurę:

  1. Pobierz i zainstaluj narzędzie HP Drive Key Boot Utility.

  2. Po zakończeniu instalacji uruchom je, a następnie w sekcji Devices wskaż napęd, który chcesz naprawić.

  3. Następnie zaznacz opcję Create New or Replace Existing Configuration i naciśnij Next.

  4. Zaznacz opcję Create New Filesystem i naciśnij Next.

  5. Zaznacz opcję With Partition, a następnie naciśnij Next. Rozpocznie się proces formatowania.

  6. Po zakończeniu formatowania możesz przerwać pracę kreatora, a Twoja pamięć powinna być już gotowa do użycia.

Uwaga ! Narzędzie HP Driver Key Boot Utility stworzono z myślą o napędach firmy HP, okazało się jednak, że doskonale radzi sobie również z formatowaniem pamięci typu Flash innych producentów oraz wieloma kartami pamięci (np. do aparatów cyfrowych). Opisana metoda nie gwarantuje, że uszkodzony napęd zostanie naprawiony.

link http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … ITY-I23839

tak wiem to juz zrobilem i dzieki temu moglem go pozniej sformatowac ale jak mowie ma teraz 3giga jest jakis program zeby go sformatowac jakos dysk twardy, mysle ze komp mi go tak sformatowal bo sie nie spotyka jeszcze taki pendriv-ow jak 512giga chciasz sam nie wiem nie znam sie na tym za bardzo

Jak masz xp doinstaluj poprawke http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=pl

dobra sprawdze to jak kumpel z tym nic nie wymyśli ale ta ostatnia metoda powinn sie udac

pozdrawiam