Formatowanie Pendrive'a

Witam. Mam taki problem z pendrivem. Jest to nowo zakupiony ze sklepu komputerowego pendrive 8GB. Gdy chciałem coś na niego wrzucić, powyskakiwało sporo okienek. Pokażę cały “proces” czyli klikanie dalej itp.

fc1jqx.jpg

nd7m8o.jpg

s4mhwy.jpg

rvhyps.jpg

Tutaj zamula na jakieś 15 sek po załadowaniu całego paska

312ehcp.jpg

b4izjr.jpg

Po wyłączeniu okna i przejściu na mój komputer wyskakuje jeszcze to…

Problem występuje także na innym komputerze, nie jest to raczej wina USB.

Co mam zrobić?

Użyj programu HPUSBDisk. Jak nie pójdzie to może być walnięty albo był sformatowany na exFAT i nie pójdzie jak nie doinstalujesz WindowsXP-KB955704-x86-PLK.exe

Sprawdź czy pendrive ma przełącznik zabezpieczający przed mazaniem jeśli nie to zmień format na fat lub ntfs lub fat32 lub na co tam masz innego niż to co jest obecnie i powinno pościć. Miałem ten problem kilka razy zmieniaj rodzaj formatu i powinno zadziałać jest tylko 1 minus zrobi ci się niewidoczny plik o wartości 4 kb i będzie zajmował pendrive ale to w niczym nie przeszkadza.

Jeśli to masz nowego i jeszcze na gwarancji nie baw się. Też tak miałem i zaniosłem na gwarancje. Tylko zobacz jeszcze jak go widzi system czy jako model taki jaki posiadasz czy inna nazwa. Podejrzewam jednak, że jako inna nazwa. Więc spokojnie możesz zanosić na gwarancje.

Użyłem programu, error, jest napisane Theres no media in the specified device. Po doinstalowaniu to samo.

To samo. W drugim systemie plików już nawet pasek się nie ładował.

No spoko, ale może ktoś wie co zrobić?