Formatowanie/usuwanie

Borykam się z problemem małej ilości FPS stwierdziłem FORMAT. Chcę usuniąć wszystko z dysku oprócz windowsa i sterowników. A nie uśmiecha mi się usuwanie każdego folderu ręcznie jest jakiś sposób usunięcia tego. ???

Nie rozumiem: jak chcesz sformatować dysk, by pozostał na nim system i sterowniki ??

tak

a bardziej usunąć WSZYSTKO oprócz systemu i sterowników

SSmaN - czyli NIE CHCESZ FORMATOWAĆ dysku. To zaś oznacza, że cała operacja jaką chcesz wykonać (a raczej jej wynik) będzie równie mglista jak twoje pytanie…

1 polubienie

Nie zrozumiałeś. Chcę usunąć wszystko poza systemem i sterownikami.

oprócz windowsa i sterowników. A nie uśmiecha mi się usuwanie każdego folderu ręcznie jest jakiś sposób usunięcia tego

Kopię sterowników możesz sobie zrobić zainstalowanych czy pobrać instalatory.

Zainstalujesz świeżego Windows to nie będziesz musiał deinstalować starych programów, usuwać katalogów co zostały po aplikacjach bo nie usunął ich deinstalator.


Na przyszłość możesz zrobić kopię stanu systemu bez gier - i będziesz zadowolony bo zostanie system, sterowniki i na raz powinno znikać to co byś nie chciał zachować.

Masz rację - nie rozumiem. Formatowanie wyczyści partycję i usunie wszystkie dane. Trzaeba będzie zainstalować od nowa system, sterowniki i aplikacje.
Usunięcie “wszystkiego poza systemem i sterownikami” - pozwala na … odzyskanie wolnego miejsca na dysku, ale nie rozwiązuje kwestii zasyfionego systemu.
Więc pytanie brzmi: co chcesz osiągnąć? Może wystarczy przywrócić system do stanu fabrycznego (ale tu dużo zależy jaki system, na jakim komputerze …)

2 polubienia