Formatowanie Vista


(Sitan93) #1

Siemka mam problem otoż moj kolega kupił wczoraj laptopa z windowsem Vista i teraz żaluje ponieważ na viscie niemozna robic niektorych rzeczy i potrzebuje zrobic formata najgorsze jest to ze jesli mamy plyte xp to gdy ja wkladamy do kompa wszystko jest ok ale vista blokuje i niemozna zrobic setupa i wogule ma tak duzo blokad i smieci ze chcemy zrobic format ale niemamy plytki oryginalnego xp a visty wogule on plytki niema prosze was o pomoc jak zrobic format krok po kroku narka i pozdro sitan 93


(Nowy10) #2

to jak chcesz zainstalować?

i o jakie blokady chodzi?


(Sitan93) #3

no niewiem z instalacja niema problemu lecz z formatem visty a blokady sa rozne pelno firewalli itp


(Nowy10) #4

jaki problem?


(Dashmen515) #5

SATA chyba o to chodzi.


(aero) #6

więc Ci nie pomożemy ;]


(Kowal) #7

ale może mieć legalny klucz :o więc sie nei czepiaj a zresztą chłopak prosi aby napisać mu jak usunać viste a nie jak ma zainstalować xp!Z tego co widzę to ma oryginalną viste bo kupił z laptopem


(Nowy10) #8

Vistę ma legalna a nie może zainstalować pirata, więc pomocy tu nie uzyska


(Grzegorz Osator) #9

Witam!

Przed formatowaniem radzę zrobić (wypalić) płyty z obrazem recovery VISTY, bo za jakiś czas - gdy wszyscy będą mieli VISTE i będzie można robić na niej niektóew rzeczy, będzie problem z powrotem (w stylu nie mam oryginalnego nośnika jak zainstalować VISTE...)

A tak btw - jakich "niektórych" rzeczy nie można robić? Bo może w tym da się pomóc (ja używam VISTY od roku i poza problemem z oprogramowaniem NOKIA Map Loader działa ok)


(Sitan93) #10

ok dzieki za wszystko kupuje legalnego xp jednak i dziei wam za pomoc :slight_smile:


(Tekken12) #11

Hmm gdzieś czytałem, że mając oryginalny system możemy legalnie korzystać z jego poprzednika w danej wersji. Czyli jeśli mamy Vistę Home Premium możemy legalnie korzystać z XP Home. Tylko nie wiem czy tak jest do końca :stuck_out_tongue:


(Kubakuderski) #12

to bylo z windows xp profesional..........i systemy starsze od niego mozna bylo miec


(system) #13

kuhar - tak samo jest z Vistą.


(Kubakuderski) #14

to czemu na stronie m$ tak nie pisze??


(system) #15


(sCooBy^) #16

A gdzie ty to widzisz ?? :stuck_out_tongue:


(Kowal) #17

na monitorze czytając posta , to jest chyba oczywiste... :o nie potrzebna była ta twoja uwaga chyba próbujesz sobie nabijać licznik postów. :shock: