Formatowanie Visty bez płyty

Tak wiem pewnie jest dużo podobnych tematów ale ten jest ciut inny. Mianowicie kupiłem w lipcu laptopa Acer 6935G z Vistą Home Premium 32 bit do, której szybko się zniechęciłem i zainstalowałem i aktualnie używam Windows 7 Release Candidate. W ramach akcji Acer upgrade dostanę (prawie za darmo, bo za 15 €) Windows 7 Home Premium 32 bit (mam 4 gb ram ddr3 ale można tylko otrzymać 7 w tej samej architekturze bitowej i wersji językowej). Tak więc za 2 miesiące Acer wyśle mi płytkę z Windows 7 i wtedy zamierzałem właśnie usunąć Vistę, tyle że chcę to zrobić już teraz bo mi ona tylko przeszkadza, ale nie wiem jak Acer nie dołączył do niej płytki, więc nie wiem jak sformatować partycję z Vistą. Chcę po prostu wywalić Vistę a zanim dostanę 7 za 2 miesiące korzystać z Windows 7 RC, który jest sto razy lepszy mimo że testowy.

Sorry za rozkojarzenie i proszę o zrozumienie. Pozdrowienia dla forumowiczów Dobrych Programów.

Być może system w wersji RECOVERY(taka jak przy zakupie laptopa((oprogramowanie itd.)) ) masz na ukrytej partycji wchodzi się w nia bodaj klawiszem F12 przy starcie komputera

Kliknięcie F12 podczas startu komputera nic nie wywołało, natomiast F8 wywołało opcje ale nic o formatowaniu. Nie zależy mi na Viście, chcę sformatować tą ukrytą partycję.

Możesz to zrobić spod “7”,strzelisz format partycji z Vistą,to samo możesz zrobić z ukrytą partycją.Wejdź w “zarządzanie komputerem”,zarządzanie dyskami i tam już ładnie możesz pokasować partycje i utworzyć nowe,tylko pozostaje sprawa Bootloader z “7”,możliwe że zostanie usunięty,możesz go zapewne przywrócić ale w tej kwestii niech się jeszcze ktoś wypowie.