Formatowanie Win7 Starter 32 bit

Witajcie, mam pewien problem. Nie wiem jak sformatować asus 1005px z win7 starter 32 bit. Czy bym mógł prosić o waszą pomoc? Netbook nie posiada kieszonki na płytę. Wiem że istnieje partycja Recorvery tylko nie wiem jak z niej z korzystac.

Chyba chodzi Ci o reinstalacje/przywrócenie systemu a nie o samo formatowanie, po którym na dysku będzie pusto.

 

Nie wiesz też, że jest coś takiego jak instrukcja obsługi? W niej wszystko jest opisane, trzeba tylko ją poczytać.

 

Tu jest instrukcja po angielsku: http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/EeePC/1001PX/E5395_1001PX_WIN7.zip na stronie 4-2 jest opis jak przywrócić system.

Chciałbym wszystko z niego wymazać. 

No też żeby win 32 starter został. Stan taki jak przy zakupie. Sorki za nie logiczne zdania.

Odpowiedź otrzymałeś już wcześniej. Strona 4-2 instrukcji obsługi

Zrobiłem zablokować Boot Booster. I próbuję włączyć przyciskiem F9 recorvery i nie wychodzi.

ja  na swoim lapku - netbook instalowałem win7 starter 32 bit , i były jakieś problemy z bootowanie z pendrive , więc z poziomu windows zainstalowałem na nowo, po czym wywaliłem katalog windows.old , śmiga dobrze , a instrukcja nie gryzie , zobacz w BIOS czy nie masz czegoś zablokowanego