Formatowanie Windowsa

(system) #1

Czesc postanowilem sformatowac windowsa. Wszystko git do momentu kiedy mialem nacisnac jeden z klawiszy zeby przejsc dalej , no wiec naciskam obojetnie jaki klawisz i nic sie nie dzieje, i windows sie normalnie wlacza :confused: Prosze o pomoc bo musze zrobic tego formata ....

(Cosik Ktosik) #2

Wejd藕 do Biosu i w Integrated Peripherals w艂膮cz:

USB Keyboard Support

USB Legacy Support

(matfeusz) #3

Wyskakuje Ci komunikat, 偶e masz nacisn膮膰 jaki艣 klawisz czy nie?

We藕 wcze艣niej spr贸buj wej艣膰 do biosa aby zobaczy膰 czy klawiatura jest sprawna.

(system) #4

Najpierw w biosie ustawilem Boot z CD zeby plytke mi czytalo i potem nie moge przejsc dalej. Klawiatura jest git bo kupilem ja 2 tygodnie temu.

Wyskakuje zebym nacisnol klawisz

(mikber18) #5

Zobacz sobie ten tutorial formatowania i instalacji XP. Znajd藕 moment do kt贸rego doszde艂e艣 i co musisz dalej zrobi膰

Powodzenia

(Drobok) #6

zapisa艂e艣 ustawienia biosa ??

a i czy p艂ytka oryginalna czy kopia bo jak przegrywasz w nero nie b臋dzie si臋 bootowa膰

(system) #7

Umiem robic formata tylko z tym przypadkiem spotykam sie po raz pierwszy :confused:

-- Dodane 21.02.2009 (So) 19:33 --

Orginalna plytka

(Anonymous Dreams) #8

A czy klawiatura nie podpi臋ta czasem bezprzewodowo?

(system) #9

nie jest na kabel USB, tylko odniedawna pare opcji mi wysiada w kompie :confused: np. jak chcialem przywrocic system to wybieram date i nie moge przejsc dalej nie wiem czemu tak jest :frowning:

(Cosik Ktosik) #10

Czy wykona艂e艣 to co na pocz膮tku pisa艂em?

Bez w艂膮czenia tych opcji oraz je偶eli tak偶e jest USB DOS Support w 偶yciu Ci ta klawiatura w trybie tekstowym instalatora nie ruszy.

(Frog) #11

patryk15 , popraw tytu艂 tematu, u偶ywaj膮c przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum u偶ywamy polskich znak贸w (偶, 藕, 膰, 膮, 艣 itp.). Korzystaj膮c z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(system) #12

OK! Uznaje ze cosik_ktosik pomogl mi ! wszystko jest juz git i moge przejsc dalej TXH

(Frog) #13

OTy --> Kosz