Formatowanie Windowsa

Czesc postanowilem sformatowac windowsa. Wszystko git do momentu kiedy mialem nacisnac jeden z klawiszy zeby przejsc dalej , no wiec naciskam obojetnie jaki klawisz i nic sie nie dzieje, i windows sie normalnie wlacza :confused: Prosze o pomoc bo musze zrobic tego formata …

Wejdź do Biosu i w Integrated Peripherals włącz:

USB Keyboard Support

USB Legacy Support

Wyskakuje Ci komunikat, że masz nacisnąć jakiś klawisz czy nie?

Weź wcześniej spróbuj wejść do biosa aby zobaczyć czy klawiatura jest sprawna.

Najpierw w biosie ustawilem Boot z CD zeby plytke mi czytalo i potem nie moge przejsc dalej. Klawiatura jest git bo kupilem ja 2 tygodnie temu.

Wyskakuje zebym nacisnol klawisz

Zobacz sobie ten tutorial formatowania i instalacji XP. Znajdź moment do którego doszdełeś i co musisz dalej zrobić

Powodzenia

zapisałeś ustawienia biosa ??

a i czy płytka oryginalna czy kopia bo jak przegrywasz w nero nie będzie się bootować

Umiem robic formata tylko z tym przypadkiem spotykam sie po raz pierwszy :confused:

Dodane 21.02.2009 (So) 19:33

Orginalna plytka

A czy klawiatura nie podpięta czasem bezprzewodowo?

nie jest na kabel USB, tylko odniedawna pare opcji mi wysiada w kompie :confused: np. jak chcialem przywrocic system to wybieram date i nie moge przejsc dalej nie wiem czemu tak jest :frowning:

Czy wykonałeś to co na początku pisałem?

Bez włączenia tych opcji oraz jeżeli także jest USB DOS Support w życiu Ci ta klawiatura w trybie tekstowym instalatora nie ruszy.

patryk15 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

OK! Uznaje ze cosik_ktosik pomogl mi ! wszystko jest juz git i moge przejsc dalej TXH

OTy --> Kosz