Formtowanie Pomoctyyy PILNE!

Pomocy?

Kupiłem nowy komputer i dostałem płytę http://www.fotka.pl/albumy/gadah/1,Ja/28234747, czy sformatuje partycje bo mam tylko jeden dsyk C a mam 400gb i to troche.Czy zrobie tą płyta formatowanieto prosze o wikksze szczeguly nie jestem asz taki informatyk wiec jak odacie dobre komentarze dziekjuje

gadah , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dyzio zobacz ta plyte i powiedz czy moge calkowicie usunac winsows i wgrac od nowa

Co do kultury to akurat ty się nie popisałeś. Może ta osoba jest od ciebie starsza 3razy. Przynajmniej podziękował.

@gadah

Masz płyte Recovery która przywraca komputer do stanu jaki był po pierwszym uruchomieniu (powinieneś mieć opcje utworzenia dodatkowej partycji - czasem na płytach Recovery wybiera się suwakiem rozmiar).

PS Pisz staranniej.

i mi sie uruchamia instalacja i co ??

Dodane 19.07.2009 (N) 13:49

a juszgo sformatowalem i czemu nie moge rozdzielic dysku na wiecej partycji

Możesz później w Zarządzaniu dyskami ciachnąć dodatkową partycje i uzyskasz wolne miejsce z którego tworzysz trzecią partycję. Płyty Recovery zazwyczaj tworzą 3 partycje (EISA, systemowa i na dane).

raczej nie, wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, które autor tematu zamieścił :slight_smile: poza tym forma pisania też o czymś świadczy :slight_smile:

co do problemu to można po instalacji systemu z tej płyty podzielić partycję na kilka mniejszych

możesz do tego celu użyć systemowego Zarządzania dyskami (Start --> Uruchom --> diskmgmt.msc) bądź użyć jakiegoś zewnętrznego softu, np. GParted

Byłeś o coś proszony, popraw o co prosił Administrator plus ortografia i używaj polskich znaków (wszystkie Twoje posty) , następnej prośby nie będzie i temat poleci do kosza.JNJN