Formularz kontaktowy / nie wszystkie wiad. dochodzą

Witam! !!

Podany poniżej formularz działa, ale jest jeden problem niestety nie wszystkie wiadomości chcą dojść pomimo że form. wyrzuca komunikat ze wiadomość wysłana poprawnie??

Proszę o pomoc w czym tkwi problem?? Szukałem jakiegoś info na ten temat ale nic nie znalazłem :confused:

?php

// sprawdzamy, czy zmienna $submit jest pusta

if (empty($_POST['submit'])) {

    // wyświetlamy formularz

    echo "

| Treść wiadomości | |
| Imię, nazwisko lub nick | |
| Adres e-mail | |
|   |   |

“; } // sprawdzamy, czy zmienne przesłane z formularza nie są puste elseif (!empty($_POST[‘tresc’]) !empty($_POST[‘imie’]) !empty($_POST[‘email’])) { // jeżeli powyższy warunek jest spełniony tworzona jest wiadomość // zmienna $message zawiera treść wiadomości $message = “Treść wiadomości:\n$_POST[tresc]\nWysłał: $_POST[imie]\ne-mail: $_POST[email]”; // zmienna $header zawiera przede wszystkim adres zwrotny $header = “From: $_POST[imie] $_POST[email]”; // funkcja mail() za pomocą której wiadomość zostanie wysłana @mail(“adres@domena.pl”,“Wiadomosc ze strony WWW”,”$message","$header") or die(‘Nie udało się wysłać wiadomości’); // wyświetlenie komunikatu w przypadku powodzenia echo "
Wiadomość została wysłana poprawnie!"; } // lub w przypadku nie wypełnienia formularza do końca else echo “Wypełnij wszystkie pola formularza!”; ? [/code]

niestety funkcja mail w php nie jest godna zaufania :confused:

skorzystaj z jakiegoś skryptu do wysyłania maili, ja korzystam ze SWIFTMAILER (http://swiftmailer.org/) i jest ok, całkiem prosty w użyciu.

Trzeba tylko skonfigurować jakiegoś maila wysyłająceg, gmail mi nie działał ze względu na jakieś inne ustawienia więc podpiąłem skrzynke z onetu i śmiga.

Zależy co masz na myśli.

Najlepiej jeśli wysyłasz na adres mail w domenie strony. Może też być ograniczenie serwera co do ilości wysyłania przez mail().

zależy to też od tego gdzie masz skrzynkę mail i jak mają wysoko ustawiony antyspam np na gmail bardzo ciężko z takim mailem.

no właśnie skrzynke mam na gmailu

to na pewno nie dojdą wiadomości . Załóż na o2.pl i będzie działać.