Formularz kontaktowy w jezyku angielskim

witam :slight_smile:

szukam prostego formularza w języku angielskim, najlepiej z “anty-spamem”

proszę o namiary … jak możliwe proszę nie podawac stron skąd można pobrać, wole namiar na coś sprawdzonego w praktyce :wink:

Wiesz nie wiem czemu akurat chcesz po angielsku, ale formularz kontaktowy zawiera tylko kilka słów opisujących dane pola, więc nie powinno być problemem ich przetłumaczenie.

Jednak skoro chcesz to masz :slight_smile:

<?php if($_POST['fred'] != "") {

    echo('

You may be using a text-only browser or you are a spambot. Sorry this has not been submitted’); } else { if(isset($_POST[‘name’])) { if(($_POST[‘name’] == “”) or ($_POST[‘email’] == “”) or ($_POST[‘message’] == “”)) { echo(’

Please fill in all fields’); } else { $name = $_POST[‘name’]; $email = $_POST[‘email’]; $company = $_POST[‘company’]; $website = $_POST[‘website’]; $formmessage = ($_POST[‘message’]); $emailmessage = "You have received a submission from your contact form. Name: $name Email: $email Company: $company Website: $website Message: $formmessage "; //Defining mail settings $to = “Enter your email address here”; $subject = “Form submission sent”; $headers = “From: $email”; if(isset($name)) { mail($to,$subject,$emailmessage,$headers); } } } } ?> <?php if(isset($name)) { echo(’

Your submission has been sent successfully’); } ?>Your name: E-mail address: Company (optional): Web site address (optional): Your message:

DEMO: http://www.whymdesign.co.uk/scripts/dow … rm/preview

znalazłem to na innym zagranicznym forum, niestety nie sprawdzałem, ale jak widać po demie działa.

na angielska stronę nie wkleję formularza po polsku :wink:

Nie rozumiem problemu przetłumaczyć kilka wyrazów, no chyba że całkowicie nie umiesz J. Angielskiego to google translate …

master of disaster , przeczytaj temat który założyłem, czy ja prosiłem o lekcje wychowawcze ! czy założyłem konkretny temat :?

niestety nie umiem :stuck_out_tongue: a google translate … hmmm… nie ufam

BTW

może podasz konkretny sprawdzony ! formularz , jak już zabrałeś głos w temacie .

Jak masz polski formularz to zgłoś się na jakieś forum językowe to może Ci przetłumaczą :wink: