Formularz kontaktowy z wyborem tematów

Witam :slight_smile: Poszukuje dość dziwnego formularza kontaktowego. Mianowicie chciałbym, aby była tam lista “Temat” i z niej właśnie kontaktujący wybierałby temat, który ja widziałby w temacie wiadomości. Dobrze by było jakby np. po wybraniu tematu “Opinia” widniał w temacie wiadomości temat:"[TEKST]Opinia". Spotkał się ktoś z czymś takim?

No cóż, trudne to to nie jest. Masz już coś czy chcesz gotowiec ? :lol:

http://www.kurshtml.edu.pl/html/lista_r … larze.html

A resztę obsługujesz w php ;]

drobok , dzięki. Gotowiec pewnie byłby bardzo ciekawą propozycją, ale wtedy nic się nie nauczę, a chciałbym zrozumieć jak to działa :stuck_out_tongue: . Co do samego formularza to nie mam nic, ale nie ma wielkiego problemu go napisać w HTML’u, dodać listę, pola itd. Problem jest z PHP, bo tego języka za bardzo nie potrafię.

Zależnie od metody wysyłania, pobierasz postem, albo getem. Potem skopiuj se jakiś skrypt do maila i podstaw zmienne wg metody ich wysyłania ;]

drobok , próbowałem, ale nic mi nie wyszło. Nie wiem czy dobrze myślałem, próbowałem zrobić coś takiego:

Temat wiadomości='$_POST['temat']';

w miejsce

Temat wiadomości='#temat#';

i dodać listę rozwijaną, tylko nie wiem jak(?) W taki sposób (?):

$_POST['temat']='#kod z listą rozwijaną#';

. Tak nie chce za bardzo działać. Szukałem czegoś na internecie, ale nic ciekawego nie znalazłem, tylko jakieś ogólne uwagi. Myślę, ze podobnie można by zrobić również tak jakby listę odbiorców jak np. biuro, serwis itp. dobrze myślę? Bo to chyba by na podobnej zasadzie działało. Może jeszcze jakaś mała podpowiedź? :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Lista to kod HTML, dajesz go do formularza a nie do zmiennej. Wszystko jest w linku którego dałem. Zobacz sobie pierwszy przykład. Masz tam jak się do tego odwołać.