Formularz kontaktowy

Witam !

Próbuję zrobić na stroncę formularz kontaktowy, a tak właściwie toszukam gotowca :oops: (niestety dopiero co zakupiłem książeczkę o PHP).

Próbowałem z kilkoma skryptami, wydaje mi się, że nie było co tam zepsuć przy konfiguracji, więc problem lezy po stronie serwera, jakim jest ovh.org

Mógłby mi ktoś podrzucić jakiś sprawdzony skrypcik działający na tym serwie ?

Dziękuję i pozdrawiam.

if(isset($_POST['nick'])){

$nick = $_POST['nick'];

echo 'Twoj nick to:'.$nick;

}

najprostszy formularzyk na swiecie… 10 sekund roboty…

a pierwsze strony tej ksiazeczki zapewne mowia o korzystaniu z metody POST :wink:

Złączono Posta : 15.03.2006 (Sro) 22:04

a co do servera to server nie narzuca Ci takich ograniczen zeby skrypt juz nie dzialal :wink:

M530 :arrow: http://60free.ovh.org/pl/support/suppor … ailer.html

A czy, @M530 napisał, że chodzi mu o formularz kontaktowy, mailowy ? Nie. Więc odpowiedziałem jak odpowiedziałem :wink: A skrypt, który napisałem w żaden sposób nie będzie na pewno ograniczony przez servery. Jak @M530 napisał to myślałem, że chodzi mu o zwykły formularz i chce go np. połączyć z bazą danych… No, ale myliłem się :stuck_out_tongue:

Ja wyraźnie widzę, że tak :smiley:

:mrgreen:

Wiesz formularz kontaktowy może różnie wyglądac :wink: Kto powiedzial ze musi byc to na maila ? a moze ktos nie chce smieci na mailu i woli miec prosty panel admina oparty na mysql w ktorym moze zarzadzac zgloszeniami itp ;D :wink: no ale nie klocmyu sie :wink: pozdrawiam

No racja BalonPL , wyraziłem się troszkę nie konkretnie. Przepraszam.

prezydent , dzięki za link :slight_smile:

Złączono Posta : 22.03.2006 (Sro) 17:06

Kurcze, próbowałem wprowadzić ten skrypcik w życie i…coś nieszczególnie działa. Może macie coś jeszcze w zanadrzu ?