Formularz obliczajacy cene benzyny - nie wyswietla wyniku

witam mam problem z formularzem otóż mam napisać formularz który będzie zawierał pole kombi (wybór planowanych km do przejechania od 2 do 1000 km z krokiem co 2km) 2 pola tekstowe do określania zużycia paliwa na 100km wybierane za pomocą suwaka w przedziale od 5 do 20l/100km i drugie do wyświetlania obliczonej ceny. Cena jednostkowa paliwa ma być wybierana za pomocą przycisku opcji 95 - 3.50zł 98-3.90 ON-3.40 za litr. W cenę koncowa ma być wyliczona w zależności od rabatu 0% 5% 10% lub 15% wybieranego za pomocą przycisku opcji. Po określeniu długości trasy, zużycia paliwa, ceny jednostkowej benzyny oraz rabatu i wciśnieciu przycisku oblicz ma się wyświetlić obliczona wartość w polu tekstowym

poniżej załączam formularz do pobrania zrobiony przeze mnie. Problem w tym że cena się nie chce wyświetlać obawiam się ze tam coś namieszałem.

http://up.wklej.org/download.php?id=d46 … 4bf05c7ecf

Powiedz mi jak on Ci coś tam ma wyświetlić jak on nie ma pokazane GDZIE to wyświetlić.

ma pokazane tekst2.value=ck

po pierwsze było odwrotnie. Po drugie, rozbijając kod na każdy element na userformie sprawiasz, że nie będzie on dynamiczny (tzn, po wprowadzeniu poprawek wartości się nie zmienią). Lepiej umieścić wszystko pod jednym przyciskiem.Po trzecie, kod jest nieczytelny, mogłeś dać komentarze bo z tego mało można zrozumieć (ale to może tylko moja głowa jest tak mało pojętna i nie rozumie nic z tego).

Rozumiem, że wynik miało wpisać w tekst box?

tak w tekst box nazwanej tekst2

no to nie Tekst2.Value a Tekst2.Text bo te komórki nie przyjmują WARTOŚCI a TEKST, a to jest różnica.