Formularz otwierający nową stronę

Nie znam się na tym za bardzo, więc proszę o pomoc bądź nakierowanie czego mam szukać bym mógł zrobić to co zrobić chcę.

A więc, przypuśćmy że mamy pole formularza takie jak na obrazku

ltju.jpg

Potrzebuję zrobić to tak by po kliknięciu “Wyślij”, na nowej zakładce otworzyła mi się strona o adresie http://jakasnazwa.com/cos/ a tu te cyferki z formularza

Czy to jest wykonalne ?

Jak już pisałem, na PHP zupełnie się nie znam i nie wiem czego powinienem szukać. Te przykłady formularzy które znalazłem służą do wysyłania e-mail bądź są to jakieś checkboxy :confused:

Pomożecie ?

W php nie da rady bo on działa po stronie serwera, spróbuj js’a :slight_smile:

Formularza wcale nie musisz wysyłać do serwera w takim wypadku. Np robisz se:

Przejdz

A do headera dajesz:

Dzięki wielkie Działa dobrze aczkolwiek nie otwiera się w nowym oknie.

Kombinowałem jak zrobić by się otwierała w nowym oknie ale jestem strasznie cienki ww tym temacie :frowning:

jednak wpadł mi do głowy pomysł by spróbować otworzyć stronę docelową w ramce na stronie ze skryptem.

Wywołam stronę z formularza tylko po to by skopiować z niej pewne dane i od razu będę przechodził do następnej, więc sądzę iż ramka będzie lepszym rozwiązaniem niż nowa karta.

fbtf.jpg

Czy to jest wykonalne ?

Dodane 27.09.2011 (Wt) 18:41

Dzięki za “stracony” czas i za pomoc. Skorzystałem jednak z innego formularza a mianowicie:

[/code]

Działa bardzo dobrze i superłatwo podpiąłem pod niego wyświetlanie strony w ramce :slight_smile:

Tak że dziękuję za zaangażowanie i pozdrawiam :slight_smile: