Formularz- Wysyłanie bez otwierania jakiegokolewiek programu

Siema , poszukuję skryptu formularza który będzie wysyłany od razu na adres e-mail po kliknięciu przycisku wyślij , bez otwierania jakiegokolwiek programu .

Nie da rady, przeglądarka jest programem, system też jest zbiorem programów, musiałbyś włączyć program który by to wysłał, nawet jeśli miałby to być sam w sobie system / wysyłacz maila :slight_smile:

A jeśli chodzi ci o wysyłanie maila w php jest funkcja mail :slight_smile: Ew cron + funkcja mail i wtedy będziesz miał możliwość wysłania maila o danej porze offline, jednak w tym wypadku musisz treść ustalić wcześniej :slight_smile:

Aha dzieki

Ależ oczywiście, że da radę. Wystarczy do wysyłki formularza użyć wspomnianej funkcji mail(). Na różnych stronach jest mnóstwo przykładów jak to zrobić, np. tutaj, bądź tutaj.

Użycie crona do wysyłki jest fajną opcją, ale zupełnie niezwiązaną z zadanym pytaniem.

Akurat ta funkcja jest związana z pytaniem. Bowiem skrypt musi się jakoś odpalać. A autor nie chce używać do tego żadnego programu :slight_smile:

Ja sadze że koledze chodziło raczej o coś takiego: http://www.opexim.pl/formularz_zapytania czyli mamy formularz na stronie który po wpisaniu danych odsyła wszystko na wskazany adres e-mail. Ale bez potwierdzenia z “góry” roztłumaczać mi się nie chce :frowning:

Niech wytłumaczy, chodzić to mu może.