Formularz z rozijaną listą wyboru

Siema mam problem ponieważ moja mama ma kiosk i w każdy piątek muszę wysyłac jej e-mailem zamówienie do hurtowni z towarem jaki maja jej przywieźć w poniedziałek i zazwyczaj jest tego ok. 2 strony A4 i już się wkurzam jak mam to wszystko przepisywać i potrzebuje jakoś to przyśpieszyć i tak sobie pomyślałem że może by to napisać w HTML w postaci formularza z rozwijaną listą wyboru ale nie wiem jak to zabardzo zrobić musiałotoby wyglądać mniej wiecej tak napis kategorie z tego rozwijana lista i w niej np.Papierosy,baterie,tyton,bilety,katy telefoniczne,itppotem kolejny napis nawa produktu i lista wyboru np.calmele , pall mall i tam inne nazwy kolejny napis i kolejna lista wyboru kolory np czerwone zielone itp a potem ilość np sztuki sztangi 2x itp No i do tego wszystkiego możliwość wysłania tego e-mailem np umieszczenie przycisku wysłij e-mailem i automatyczne wysłanie tego na adres hurtowni Proszę o wszelką pomoc jak miałbym to zrobić No chyba że ktoś ma inny sposób jak to zrobić jestem otwarty na propozycje .Wszystkim z góry odrazu dziękuję za pomoc

Sam formularz to html+css. Co do list i kategorii tutaj masz coś podobnego dwa-menu-select-dwie-bazy-t429298.html (oczywiście to tylko przykład, można to wykonać z pominięciem ajaxa) dobrze by było przechowywać dane w bazie danych(wygodniej) trzecia lista nie ma sensu bo są zielone baterie(za dużo kombinowania dla dużej ilości obiektów -ale oczywiście się da ale lepiej konkretne dane wyświetlać w drugiej liście czyli np. kartaH 20zł a następnie kartaH 30zł itd.). Ilość sztuk to pole text. Każde zamówienie(pojedynczy towar) dodawane jest do np. textarea. Całość możesz wysłać poprzez php(serwer musi na to pozwalać) bądź skopiować gotową listę i ręcznie wysłać.

Mógłby podać ktoś jakiegoś gotowca albo jakiś szablon na podstawie którego mógłbym to zrobić :smiley: Dlatego że dopiero zaczynam poznawać HTML-a ,a co dopiero CSS