Formularz "Zaproponuj program" działa niepoprawie

Dzisiaj zauważyłem, że formularz “Zaproponuj program” działa niepoprawnie. Po wejściu do formularza nie można przejść z Kroku 1 (pytanie: “Czy jesteś autorem lub producentem programu?”) do Kroku 2. Niezależnie od tego jaką odpowiedź się wybierze w Kroku 1, to po jej zatwierdzeniu ponownie ładuje się Krok 1 - i tak w kółko. Nie pomaga czyszczenie pamięci cache przeglądarki. Używam Firefox 2.0.0.12 + Java 2 Runtime Enviroment (JRE) 6 Update 4.

Nie znalazłem żadnego tematu gdzie można by zgłaszać błędy na vortalu. Dla błędów na forum istnieje taki temat w dziale “O forum” więc może dobrym pomysłem było by stworzenie takiego tematu dla vortalu i przyklejenie go.

Pozdrawiam Narv.

Sprawdziłem. U mnie przejście z "Kroku "1 do “Kroku 2” następuje bezproblemowo. Sprawdzałem na dwóch przeglądarkach:

Mozilla Firefox 2.0.0.12

Opera 9.26 Build 8835

Przejście do “Kroku 2” następuje zarówno przy odpowiedzi “Tak”, jak i “Nie”.

Potwierdzam, teraz już faktycznie formularz działa tak jak powinien. Jednak jeszcze dnia 19.02.2008 rano gdy sprawdzałem, to problem nadal występował :shock: . No ale najważniejsze, że już wszystko OK. Ciekawe tylko czy zadziałali tutaj administratorzy czy “problem sam się naprawił” :-k .